6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Fotograf/ Grafik

Gotowy biznesplan:
Fotograf/ Grafik

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (10 STRON, 2 000 WYRAZÓW), BIZNESPLAN (32 STRONY, OK 10 000 WYRAZÓW)
PKD główne: 74.10.Z, 74.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek oraz biznesplan na otwarcie działalności gospodarczej oferującej usługi fotografii, projektowania grafiki oraz przygotowywaniem materiałów reklamowych.  Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Mikołowie.

Co zawiera biznesplan:

FOTOGRAF / GRAFIK

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ŚWIADCZĄCEJ USŁUGI FOTOGRAFII, PROJEKTOWANIA GRAFIKI I PRZYGOTOWYWANIA MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.Wniosek oraz biznesplan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z fotografią, projektowaniem grafiki i materiałów reklamowych. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Mikołowie.Dokumentacja dotyczy firmy świadczącej usługi fotografii, projektowania grafiki i przygotowywania materiałów reklamowych.. Działalność jest prowadzona na terenie miasta Mikołów oraz okolic. Usługi będą świadczone w terminach i godzinach dopasowanych do potrzeb klienta. Oferowane usługi firmy to między innymi: identyfikacja wizualna, projektowanie stron internetowych, obróbka graficzna zdjęć, grafika reklamowa, fotografia.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (10 stron, 2 000 wyrazów)- Biznesplan (32 strony, ok 10 000 wyrazów)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- Dane wnioskodawcy- Kalkulacja wszystkich kosztów związanych z podjęciem działalności, z uwzględnieniem źródeł finansowania wraz z szczegółową specyfikacją- Uzasadnienie celowości wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania z Funduszu Pracy2. BIZNESPLAN- Dane dotyczące bezrobotnego- Opis planowanej działalności gospodarczej- Działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej- Analiza rynkowa i marketingowa- Rynek- Dostawcy- Klienci- Konkurencja- Promocja- Strategia cenowa- Analiza swot- Wnioski- Analiza finansowa- Kalkulacja przychodów- Kalkulacja kosztów- Sezonowość- Rachunek zysków i stratWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.