Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI FOTOGRAFICZNE  /  FOTOGRAFIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI FOTOGRAFICZNE / FOTOGRAFIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 74.20.Z - Działalność fotograficzna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Podczas wielu okazji, zwłaszcza ślubów, chrztów i innych wydarzeń rodzinnych, potrzebny jest fotograf, który uwieczni wspólne chwile spędzone w gronie najbliższych. Popyt na tego typu usługi jest bardzo duży, dlatego coraz więcej fotografów decyduje się na bycie freelancerem.


Pasjonujesz się fotografią i planujesz otworzyć działalność świadczącą takie usługi? Jeśli tak - z pomocą gotowego biznesplanu jesteś w stanie samodzielnie sporządzić odpowiednią dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. profesjonalna analiza finansowa, planowane przychody i koszty oraz proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków z dotacji.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się wykonywaniem zdjęć oraz ich obróbką. W ofercie znajdzie się wykonywanie fotografii ślubnej i rodzinnej, a także okazjonalnej oraz dziecięcej. Uzupełnienie oferty będzie tworzenie fotoalbumów oraz fotoksiążek oraz wykonywanie fotografii studyjnych.

Oferta skierowana będzie przede wszystkim do prywatnych osób, jednak klienci biznesowi również będą mogli skorzystać z usług oferowanych przez działalność. Cena usług będzie ustalana indywidualnie z klientem.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa,
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: