6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI FOTOGRAFICZNE  /  FOTOGRAFIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI FOTOGRAFICZNE / FOTOGRAFIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 74.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Podczas wielu okazji, zwłaszcza ślubów, chrztów i innych wydarzeń rodzinnych, potrzebny jest fotograf, który uwieczni wspólne chwile spędzone w gronie najbliższych. Popyt na tego typu usługi jest bardzo duży, dlatego coraz więcej fotografów decyduje się na bycie freelancerem.


Pasjonujesz się fotografią i planujesz otworzyć działalność świadczącą takie usługi? Jeśli tak - z pomocą gotowego biznesplanu jesteś w stanie samodzielnie sporządzić odpowiednią dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. profesjonalna analiza finansowa, planowane przychody i koszty oraz proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków z dotacji.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się wykonywaniem zdjęć oraz ich obróbką. W ofercie znajdzie się wykonywanie fotografii ślubnej i rodzinnej, a także okazjonalnej oraz dziecięcej. Uzupełnienie oferty będzie tworzenie fotoalbumów oraz fotoksiążek oraz wykonywanie fotografii studyjnych.

Oferta skierowana będzie przede wszystkim do prywatnych osób, jednak klienci biznesowi również będą mogli skorzystać z usług oferowanych przez działalność. Cena usług będzie ustalana indywidualnie z klientem.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa,
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: