Gotowy, przykładowy biznesplan: MONTAŻ / NAGRYWANIE WIDEO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MONTAŻ / NAGRYWANIE WIDEO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 59.12.Z - Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi,
74.20.Z - Działalność fotograficzna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Dużo ludzi poszukuje odpowiednich profesjonalistów którzy, potrafią nakręcić dobry film wideo. Wszelkie przyjęcia okolicznościowe posiadają oprawę filmowa, aby za parę lat obejrzeć nagranie wspólnie z rodziną i powspominać. Dlatego też, szukamy odpowiednich profesjonalistów którzy potrafią uchwycić na filmie ważne dla nas momenty. Zapotrzebowanie na te usługi jest stałe, cały czas poszukujemy odpowiednich specjalistów.


Jeżeli specjalizujesz się w montażu i nagrywaniu filmów, warto postarać się o dofinansowanie na własną działalność z urzędu miasta. W celu uzyskania dotacji, warto mieć wzór biznesplanu, który ułatwi nam uzyskanie odpowiednich środków finansowych. Wzór biznesplanu zawiera m.in.: charakterystykę rynku, plan inwestycyjny czy opis konkurencji na rynku.

Co zawiera biznesplan:

Jeśli lubisz pracę z kamerą, a montaż filmów nie sprawia Ci problemów, to najwyższy czas zrealizować plan o własnej firmie. Udostępniony wzór wniosku i biznesplanu ułatwi Ci skompletowanie dokumentów aplikacyjnych. Zebrane dokumenty będziesz musiał tylko uzupełnić i zanieść do wybranego urzędu pracy. Działalność opisana w biznesplanie będzie zajmowała się szerokim zakresem usług, które będą związane z obróbką oraz produkcją materiałów wideo. W ofercie znajdzie się wykonanie zarówno krótkich spotów reklamowych, prezentacji, filmów korporacyjnych, jak również filmów weselnych a nawet wszelkich wyjazdów. Klienci będą mieli możliwość skorzystania z usługi montażu, korekty oraz obróbki również własnych gotowych już materiałów. Kontakt z firmą będzie możliwy od godziny 8.00 do godziny 18.00. Zarówno terminy, jak i godziny świadczenia usług będą ustalane z klientem.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • sposób zabezpieczenia dofinansowania.
 2. Biznesplan
  • dane wnioskodawcy,
  • życiorys zawodowy wnioskodawcy,
  • plan marketingowy/analiza finansowa,
  • opis produktu/usługi,
  • charakterystyka rynku,
  • konkurencja na rynku,
  • dystrybucja i promocja,
  • cena, prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody,
  • analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy,
  • plan inwestycyjny,
  • aktualne zdolności wytwórcze.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdyni. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: