6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Montaż / Nagrywanie Wideo

Gotowy biznesplan:
Montaż / Nagrywanie Wideo

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA:WNIOSEK + BIZNESPLAN (33 STRONY, 10 000 SŁÓW)
PKD główne: 59.12.Z, 74.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chcesz zajmować się  produkcją i montażem filmów wideo? Nasz wniosek oraz biznesplan pomogą Ci w wypełnianiu dokumentacji na rozpoczęcie własnej działalności. Oferujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Gdyni.

Co zawiera biznesplan:

MONTAŻ / NAGRYWANIE WIDEO

Jeżeli planujesz otwarcie firmy świadczącej usługi związane z produkcją i montażem filmów wideo na zlecenie klienta lub/oraz niewielką agencje filmową, ten dokument ułatwi ci przygotowanie dokumentów aplikacyjnych o środki na rozpoczęcie własnej działalności.Wniosek oraz biznesplan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą w postaci niewielkiej agencji filmowej.Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gdyni.Dokumentacja dotyczy firmy oferującej szeroki zakres usług związanych z produkcją i obróbką materiałów wideo, zajmującej się krótkimi spotami reklamowymi, prezentacjami, teledyskami, filmami korporacyjnymi, ewentualnie filmowaniem wesel, wyjazdów. Wchodzi w to również montaż, korekta i obróbka gotowych materiałów klienta. Usługi będą świadczone w terminach i godzinach dopasowanych do potrzeb klienta. Na zapytania klientów firma będzie odpowiadać w godzinach: 8 – 18.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- WNIOSEK + BIZNESPLAN ( 33 STRONY, 10 000 SŁÓW)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- Informacja o wnioskodawcy- Opis projektowanego przedsięwzięcia- Sposób zabezpieczenia dofinansowania2. BIZNESPLAN:- Dane wnioskodawcy - życiorys zawodowy wnioskodawcy- Plan marketingowy/analiza finansowa- Opis produktu/usługi- Charakterystyka rynku- Konkurencja na rynku- Dystrybucja i promocja- Cena, prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody- Analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy- Plan inwestycyjny- Aktualne zdolności wytwórczeWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.