Gotowy, przykładowy biznesplan: FOTOGRAFIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FOTOGRAFIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Każdy posiada w domu tony albumów rodzinnych ze zdjęciami. Zdjęcie i fotografia są nieodłączną częścią naszej rzeczywistości. Robimy zdjęcia swoimi telefonami czy widzimy piękne kampanie reklamowe na billboardach. Ostatnimi czasy na popularności zyskały też sesje noworodkowe czy ślubne. Zrobienie dobrych zdjęć to sztuka, więc potrzebujemy dobrych fotografów na rynku.


Jeżeli zajmujesz się fotografią i myślisz o założeniu swojej działalności, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy. Przy aplikacji warto jest posiadać dobrze napisany biznesplan. Jeżeli nie pisałeś nigdy takiego biznesplanu i nie wiesz jak to zrobić, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Udostępniony gotowy wzór biznesplanu jest napisany przez fachowców i spełnia wszelkie wymogi do uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan:

Nasz pakiet dokumentów zawiera wszystkie potrzebne wnioski, które musisz zanieść do Urzędu Pracy. Znajdziesz tam m.in.: analizę rynku, charakterystykę planowanej działalności i analizę SWOT. Udostępnione dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieśc do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się usługami fotografii, przede wszystkim na wykonywaniu sesji zdjęciowych i przygotowywaniu materiałów reklamowych. Podstawowymi obszarami działania będzie wykonywanie reportaży ślubnych, sesji noworodkowych i rodzinnych, fotografia produktowa i fotografia reklamowa.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Dane wnioskodawcy
 2. Przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 3. Dane dotyczące planowanej działalności
 4. Rozeznanie rynku
  • główni potencjalni odbiorcy produktu lub usługi
  • główni dostawcy, usługodawcy
  • analiza rynku - konkurencji
 5. Charakterystyka planowanej działalności
  • szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia
  • cel i motywy planowanego założenia działalności
  • w jaki sposób działalność gospodarcza będzie konkurencyjna w stosunku do już istniejących
  • planowany kierunek rozwoju działalności
  • opis działań marketingowych
  • wskazanie czy działalność gospodarcza i popyt na jej usługi lub produkt będzie podlegała sezonowym zmianom
 6. Analiza SWOT
  • kalkulacja wydatków uruchomienia działalności gospodarczej w ramach środków własnych
  • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z europejskiego funduszu społecznego/ funduszu pracy
  • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Mysłowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: