Gotowy, przykładowy biznesplan: FRYZJER

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FRYZJER

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Dobry fryzjer zawsze jest doceniany, a jego usługi cieszą się zainteresowaniem. Zadowoleni klienci często wracają regularnie, a często polecają dalej usługi. Planujesz otworzyć własny salon fryzjerski? Z pomocą gotowego wzoru biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie, samodzielnie skompletujesz dokumentację aplikacyjną o dotację na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym fryzjerem, możesz otworzyć własny salon fryzjerski. Jeśli klienci będą zadowoleni z twoich usług, twoja działalność gospodarcza zawsze będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Fryzjer to zawód perspektywiczny, jednak start z własnym salonem fryzjerskim wiąże się z kosztami. Na założenie własnej firmy możesz otrzymać bezzwrotną dotację z Urzędu Pracy. Jednakże otrzymanie dotacji nie jest takie proste. Dofinansowanie mogą otrzymać tylko projekty, które faktycznie mają szansę odnieść sukces - oceny tego dokonuje specjalna komisja w oparciu i złożony przez Ciebie wniosek. Dzięki gotowemu biznesplanowi Twoje szanse na pozyskanie dotacji znacznie wzrosną!

Jakie elementy zawiera gotowy biznesplan dla fryzjera?

Gotowy biznesplan usprawni organizację pracy i pozwoli na dokładne określenie kierunku rozwoju firmy. W ramach pakietu otrzymasz m.in. charakterystykę planowanej działalności gospodarczej, szczegółową specyfikację i harmonogram wydatków oraz analizę SWOT. Otrzymasz również informację jakie wyposażenie warto kupić oraz jakie działania marketingowe podjąć w celu promocji firmy.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu salonu fryzjerskiego. Będą to nowoczesne i specjalistyczne zabiegi m.in. jak: strzyżenie i modelowanie włosów, trwała ondulacja, koloryzacja (pasemka, ombre, sombre itp.), keratynowe prostowanie oraz mycie i pielęgnacja włosów specjalnymi środkami. Klienci będą obsługiwani w stacjonarnie w salonie.

Wzór biznesplanu jest sporządzony zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy, dlatego jest kompletem dokumentów: wniosku i załączników. Biznesplan ma 21 stron i podzielony jest na części dotyczące m.in.:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • opis proponowanego przedsięwzięcia
 • konkurencyjność oferowanej usługi,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • analiza rynku i konkurencji,
 • atuty przedsięwzięcia,
 • plan marketingowy,
 • potencjalni dostawcy i odbiorcy,
 • analiza SWOT,
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej,
 • całkowity koszt przedsięwzięcia,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Dla kogo przeznaczony jest ten biznesplan?

Skorzystaj z gotowego biznesplanu, jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą po raz pierwszy. Działalność gospodarczą będziesz prowadzić na podstawie kodu PKD: Sekcja S, PKD 96.02.Z, fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

PKD 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Podklasa ta obejmuje: mycie, obcinanie i układanie, czesanie, suszenie, farbowanie, prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji oraz podobne czynności świadczone dla mężczyzn i kobiet, golenie i przycinanie brody, masaż twarzy, manicure i pedicure, robienie makijażu itp.

Dlaczego warto zdecydować się na gotowy biznesplan?

 1. Mając gotowy biznesplan, udoskonalisz swój pomysł na działalność gospodarczą.
 2. Możesz sugerować się tym zestawem dokumentów, jeśli wypełniasz wniosek do Urzędu Pracy o przyznanie jednorazowej działalności gospodarczej.
 3. Opracowanie biznesplanu jest przygotowane starannie, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami formalnymi.
 4. Możesz modyfikować plan biznesowy zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami.

Pobierz przykładowy biznesplan dla fryzjera

Biznesplan dla fryzjera został przygotowany i złożony w Urzędzie Pracy w Katowicach. To komplet dokumentów, który możesz wykorzystać podczas sporządzania własnego biznesplanu do Urzędu Pracy na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pobierz gotowy biznesplan fryzjera.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: