Gotowy, przykładowy biznesplan: FRYZJER

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FRYZJER

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Dobry fryzjer zawsze jest doceniany, a jego usługi cieszą się zainteresowaniem. Zadowoleni klienci często wracają do salonów, a zdarza się nawet, że przychodzą regularnie. Działalność związaną z prowadzeniem salonu fryzjerskiego może prowadzić każdy - zarówno doświadczony fryzjer po specjalistycznej szkole i kursach, jak również ktoś, kto nie miał wcześniej styczności z tą branżą i jest samoukiem.


Planujesz otworzyć własny salon fryzjerski? Z pomocą wzoru biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie, samodzielnie skompletujesz dokumentację aplikacyjną o dodatkowe środki na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan usprawni organizację pracy w Twojej firmie i pozwoli na dokładne określenie kierunku jej rozwoju. W ramach pakietu otrzymasz m.in. charakterystykę planowanej działalności gospodarczej, szczegółową specyfikację i harmonogram wydatków oraz analizę SWOT.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu salonu fryzjerskiego. Będą to nowoczesne i specjalistyczne zabiegi, których w swojej ofercie nie ma konkurencja. Klienci będą obsługiwani w salonie.

W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług fryzjerskich takich jak: mycie, strzyżenie, modelowanie, trwała ondulacja, koloryzacja (pasemka, ombre, sombre i inne nowoczesne zabiegi), keratynowe prostowanie oraz pielęgnacja włosów specjalnymi środkami.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • konkurencyjność oferowanego produktu/usługi/towaru,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • charakterystyka rynku i konkurencji,
 • atuty przedsięwzięcia,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy i odbiorcy,
 • analiza SWOT,
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej,
 • całkowity koszt przedsięwzięcia,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: