Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNY FRYZJER

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNY FRYZJER

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach,
96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dzisiejszych czasach wygląd jest bardzo ważną sferą życia. Kobiety i mężczyźni regularnie korzystają z usług salonów fryzjerskich. Jednakże, również cechą dzisiejszych czasów jest ciągły brak czasu. Ludzie bardzo dużo pracują, nie znajdują czasu pośród swoich obowiązków na np. pójście do fryzjera. Co więcej, dużo kobiet decyduje się na usługi fryzjera w dzień swojego ślubu. W obu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest mobilny fryzjer, który przyjedzie do naszego miejsca zamieszkania i zadba o nasze włosy.


Jeżeli jesteś mobilnym fryzjerem, możesz starać się o uzyskanie dofinansowania na własną działalność gospodarczą. W celu uzyskania takiego dofinansowania, warto posiadać napisany biznesplan. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu takich dokumentów, możesz wspomóc się wsparciem profesjonalistów. Przykładowy biznesplan ułatwi drogę do realizacji swojej firmy i otrzymania odpowiednich funduszy.

Co zawiera biznesplan?

Gotowy biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in.: miejsca i źrodła zaopatrzenia, motywy podejmowania działalności gospodarczej, sposób promocji i reklamy i analizę konkurencji.

Posiadanie skompletowanych dokumentów wysokiej jakości ułatwi aplikację o uzyskanie dofinansowania na własną firmę. Wypełnione wnioski i biznesplan wystarczy zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług fryzjerskich u klienta w domu. W skłąd usług będa wchodziły koloryzacje (farbowanie, ombre, sombre, pasemka), strzyżenie damskie i męskie, trwałe i czesanie okolicznościowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców
 • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek
 • analiza konkurencji
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: