Gotowy, przykładowy biznesplan: GABINET MASAŻU

Gotowy, przykładowy biznesplan:
GABINET MASAŻU

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 86.90.A - Działalność fizjoterapeutyczna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Przy dzisiejszym tempie życia wiele osób szuka miejsc gdzie mogą się zrelaksować i odpocząć. Co więcej, większośc społeczeństwa posiada siędzący tryb życia więc problemy z plecami są bardzo powszechne. Gabinety masażu łączą te dwie opcje. Możemy znaleźć tam chwile relaksu, jak i sposób na walkę z bólami pleców.


Jeżeli jesteś masażystą i myślisz o założeniu swojej własnej działalności gospodarczej w tej branży, możesz uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy na ten cel. Jednym z potrzebnych dokumentów aplikacyjnych jest biznesplan. Nasz przykładowy biznesplan spełnia wymagania Urzędów Pracy. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie funduszy, możesz skorzystać z gotowego biznesplanu.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: stan zaawansowania przedsięwzięcia organizacyjnego i inwestycyjnego, szczegółowy zakres działalności, przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej.

Komplet dokumentów zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnego dofinansowania. Proponowane dokumenty spełniają wszelkie wymogi Urzędu Pracy. Skompletowane dokumenty musisz uzupełnić i zanieść do odpowiedniego urzędu.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła zarówno usługi masażu, jak i rehabilitacyjne. Oferta działalności obejmować będzie masaże lecznicze, klasyczne, tkanek głębokich, relaksacyjne, drenaż limfatyczny, kinesiotaping, czyli plastrowanie dynamiczne, a także refleksologia stóp oraz masaże punktowe inaczej nazywane akupresura. Z takiej oferty będą mogli skorzystać indywidualni klienci. Wszystkie usługi będą świadczone nie tylko stacjonarnie, ale również bezpośrednio u klienta. Mobilne usługi będą skierowane przede wszystkim osobom mającym problemy z poruszaniem się. Gabinet masażu będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00, a także w soboty od godziny 10.00 do godziny 14.00. W razie potrzeby klienci będą mieli możliwość ustalenia innego terminu wizyt świadczonych zarówno w gabinecie działalności, jak i mieszkalnym lokalu konsumenta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • szczegółowy zakres działalności,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej, potwierdzające jej wykonywanie w sposób zorganizowany i ciągły, przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe,
  • stan zaawansowania przedsięwzięcia organizacyjnego i inwestycyjnego,
  • odbiorcy,
  • plan finansowy,
  • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy,
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • mocne i słabe strony przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: Coaching
Cena: 39,00 zł

Biznesplan: Coaching

Biznesplan: Dietetyk
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Dietetyk

Biznesplan: Logopeda
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Logopeda

Biznesplan: Masażysta
Cena: 29,00 zł

Biznesplan: Masażysta

Przydatne linki: