6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Gabinet masażu

Gotowy biznesplan:
Gabinet masażu

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK   (16 STRON, 4814 WYRAZÓW)
PKD główne: 86.90.A
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie Gabinetu Masażu. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Co zawiera biznesplan:

GABINET MASAŻU

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MASAŻU ORAZ REHABILITACJI,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyćwłasny gabinet fizjoterapeutyczny. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy we Wrocławiu.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług masażu i rehabilitacji. Usługi będą świadczone stacjonarnie oraz mobilnie, w domu klienta. Zdecydowana większość usług będzie świadczona stacjonarnie, usługi mobilne będą przeznaczone głównie dla osób które mają duże trudności z poruszaniem. Będą oferowane  następujące usługi : masaże klasyczne, lecznicze, relaksacyjne, masaż tkanek głębokich , drenaż limfatyczy ,   kinesiotaping – plastrowanie dynamiczne, akupresura – masaże punktowe, refleksologia stóp.  Oferta będzie skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Usługi będą świadczone w godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10-14. Dodatkowo będzie istniała możliwość umawiania się na wizyty w innych godzinach.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (16 STRON, 4814 WYRAZÓW) Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
 • opis przedsięwzięcia
 • szczegółowy zakres działalności
 • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej, potwierdzające jej wykonywanie w sposób zorganizowany i ciągły, przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe
 • stan zaawansowania przedsięwzięcia organizacyjnego i inwestycyjnego
 • odbiorcy
 • plan finansowy
 • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy
 • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej.
 • mocne i słabe strony przedsięwzięcia
 •   WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.