6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: GABINET MASAŻU

Gotowy, przykładowy biznesplan:
GABINET MASAŻU

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 86.90.A
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Przy dzisiejszym tempie życia wiele osób szuka miejsc gdzie mogą się zrelaksować i odpocząć. Co więcej, większośc społeczeństwa posiada siędzący tryb życia więc problemy z plecami są bardzo powszechne. Gabinety masażu łączą te dwie opcje. Możemy znaleźć tam chwile relaksu, jak i sposób na walkę z bólami pleców.


Jeżeli jesteś masażystą i myślisz o założeniu swojej własnej działalności gospodarczej w tej branży, możesz uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy na ten cel. Jednym z potrzebnych dokumentów aplikacyjnych jest biznesplan. Nasz przykładowy biznesplan spełnia wymagania Urzędów Pracy. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie funduszy, możesz skorzystać z gotowego biznesplanu.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: stan zaawansowania przedsięwzięcia organizacyjnego i inwestycyjnego, szczegółowy zakres działalności, przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej.

Komplet dokumentów zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnego dofinansowania. Proponowane dokumenty spełniają wszelkie wymogi Urzędu Pracy. Skompletowane dokumenty musisz uzupełnić i zanieść do odpowiedniego urzędu.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła zarówno usługi masażu, jak i rehabilitacyjne. Oferta działalności obejmować będzie masaże lecznicze, klasyczne, tkanek głębokich, relaksacyjne, drenaż limfatyczny, kinesiotaping, czyli plastrowanie dynamiczne, a także refleksologia stóp oraz masaże punktowe inaczej nazywane akupresura. Z takiej oferty będą mogli skorzystać indywidualni klienci. Wszystkie usługi będą świadczone nie tylko stacjonarnie, ale również bezpośrednio u klienta. Mobilne usługi będą skierowane przede wszystkim osobom mającym problemy z poruszaniem się. Gabinet masażu będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00, a także w soboty od godziny 10.00 do godziny 14.00. W razie potrzeby klienci będą mieli możliwość ustalenia innego terminu wizyt świadczonych zarówno w gabinecie działalności, jak i mieszkalnym lokalu konsumenta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • szczegółowy zakres działalności,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej, potwierdzające jej wykonywanie w sposób zorganizowany i ciągły, przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe,
  • stan zaawansowania przedsięwzięcia organizacyjnego i inwestycyjnego,
  • odbiorcy,
  • plan finansowy,
  • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy,
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • mocne i słabe strony przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: