
Gotowy, przykładowy biznesplan:
GABINET MASAŻU

Standard | Premium |
---|---|
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) | Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) |
- | Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj) |
Informacje na temat biznesplanu:
Jeżeli jesteś masażystą i myślisz o założeniu swojej własnej działalności gospodarczej w tej branży, możesz uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy na ten cel. Jednym z potrzebnych dokumentów aplikacyjnych jest biznesplan. Nasz przykładowy biznesplan spełnia wymagania Urzędów Pracy. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie funduszy, możesz skorzystać z gotowego biznesplanu.
Co zawiera biznesplan:
Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: stan zaawansowania przedsięwzięcia organizacyjnego i inwestycyjnego, szczegółowy zakres działalności, przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej.
Komplet dokumentów zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnego dofinansowania. Proponowane dokumenty spełniają wszelkie wymogi Urzędu Pracy. Skompletowane dokumenty musisz uzupełnić i zanieść do odpowiedniego urzędu.
Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła zarówno usługi masażu, jak i rehabilitacyjne. Oferta działalności obejmować będzie masaże lecznicze, klasyczne, tkanek głębokich, relaksacyjne, drenaż limfatyczny, kinesiotaping, czyli plastrowanie dynamiczne, a także refleksologia stóp oraz masaże punktowe inaczej nazywane akupresura. Z takiej oferty będą mogli skorzystać indywidualni klienci. Wszystkie usługi będą świadczone nie tylko stacjonarnie, ale również bezpośrednio u klienta. Mobilne usługi będą skierowane przede wszystkim osobom mającym problemy z poruszaniem się. Gabinet masażu będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00, a także w soboty od godziny 10.00 do godziny 14.00. W razie potrzeby klienci będą mieli możliwość ustalenia innego terminu wizyt świadczonych zarówno w gabinecie działalności, jak i mieszkalnym lokalu konsumenta.
Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:
- opis przedsięwzięcia,
- szczegółowy zakres działalności,
- działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej, potwierdzające jej wykonywanie w sposób zorganizowany i ciągły, przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe,
- stan zaawansowania przedsięwzięcia organizacyjnego i inwestycyjnego,
- odbiorcy,
- plan finansowy,
- szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy,
- przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
- mocne i słabe strony przedsięwzięcia.
Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.
Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.