Gotowy, przykładowy biznesplan: GABINET TERAPII PSYCHOLOGICZNEJ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
GABINET TERAPII PSYCHOLOGICZNEJ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane,
85.60.Z - Działalność wspomagająca edukację
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Z roku na rok wzrasta odsetek osób, zwłaszcza młodych, które decydują się na skorzystanie z usług psychoterapeutów. Wielu ludzi nie potrafi sobie poradzić z przytłaczającą ich sytuacją życiową lub przykrym wydarzeniem, dlatego najlepszą pomocą jest rozmowa ze specjalistą, który naprowadzi psychikę z powrotem na dobre tory.


Jeżeli zamierzasz otworzyć własny gabinet terapii psychologicznej, koniecznie skorzystaj ze wzoru biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie. Umożliwia on sporządzenie dokumentacji niezbędnej do okazania w przypadku starania się o dotacji na prowadzenie działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, charakterystyka rynku, a także analiza przewidywanych efektów ekonomicznych.

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na prowadzeniu działalności mobilno-stacjonarnej. Będzie to gabinet pomocy psychologicznej.

Przedsięwzięcie dotyczy planowanego uruchomienia firmy zajmującej się prowadzeniem indywidualnej i grupowej terapii dla osób dorosłych, nastolatków, rodziców nastolatków i nauczycieli, w placówkach oświatowych, wychowawczych, centrach rehabilitacji i domach pacjentów.

Usługi będą oferowane zarówno dla klientów instytucjonalnych (placówek oświatowych, wychowawczych, przedszkoli, szkół, centrów rehabilitacji) oraz osób prywatnych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • opis działalności będącej przedmiotem planowanego przedsięwzięcia (przedmiot i zakres działalności) - motywy założenia przedsiębiorstwa,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • opis produktu/usługi oraz konkurencji,
 • główni potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu,
 • charakterystyka rynku,
 • analiza SWOT,
 • dystrybucja i promocja,
 • promocja/reklama,
 • prognoza przychodów z planowanej działalności,
 • analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowe zestawienie towarów i usług,
 • szczegółowe uzasadnienie konieczności poniesienia wydatków objętych wnioskiem.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku w ramach projektu “Z doświadczeniem w nową rzeczywistość”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: Dentysta
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Dentysta

Biznesplan: Psycholog
Cena: 69,00 zł

Biznesplan: Psycholog

Biznesplan: Coaching
Cena: 39,00 zł

Biznesplan: Coaching

Przydatne linki: