6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MANAGER RESTURACJI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MANAGER RESTURACJI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 70.22.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Chodzenie do restauracji stało się bardzo popularne. Ludzie poszukują nowych restauracji i nowych smaków, co za tym idzie zwiększa się zapotrzebowanie na nowe lokale gastronomiczne.


Branża gastronomiczna jest dobrą branżą do inwestycji, gdyż bardzo często poszukujemy dobrego miejsca by zjeść posiłek. Nie wszyscy właściciele potrafią sami prowadzić restaurację, dlatego poszukują managerów. Jeżeli jesteś doświadczonym managerem i posiadasz odpowiednie kwalifikacje, powinieneś pomyśleć o założeniu własnej firmy. Biznesplan ułatwi proces otrzymania dotacji z Urzędu Pracy.Wzór biznesplanu jest jedną z składowych uzyskania dofinansowania na rozwinięcie własnej działalności gospodarczej. W skład biznesplanu wchodzą dokumenty takie jak między innymi: kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczonych na zakup towarów i usług, plan finansowy działalności.

Co zawiera nasz biznesplan

Obecnie na rynku powstaje wiele lokali z branży gastronomicznej. Właściciele restauracji, barów bądź innych punktów gastronomicznych nie zawsze wiedzą jak dobrze poprowadzić swoją działalnością, aby przynosiła zyski i przyciągała grono zadowolonych klientów. Niestety branża gastronomiczna jest dość trudna i wymaga sporego doświadczenia. W sytuacji napotkanych problemów restauratorzy poszukują zaufanej osoby, która pomoże w kierowaniu taką działalnością. Wykwalifikowani i doświadczeni managerowie doskonale znają techniki prowadzenia punktów gastronomicznych. Chcąc wykorzystać swoje umiejętności otwierają własne firmy tym samym pomagając branży gastronomicznej.

Jeżeli ty też chciałbyś otworzyć własną działalność zajmującą się doradztwem związanym z otwieraniem i prowadzeniem punktów gastronomicznych bądź restauracji, powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów przy pisaniu swojego biznesplanu. Biznesplan jest jednym z kluczowych elementów przy uzyskiwaniu dotacji. Jedynie co będziesz musiał zrobić później to uzupełnić gotowe wnioski i dokumenty do Urzędy Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie wspierała projekty z dziedziny gastronomii. Usługi oferowane to planowanie oraz podejmowaniem decyzji związanych z funkcjonowaniem firmy, organizowaniem pracy zatrudnionych ludzi, motywowaniem oraz kontrolowaniem pracowników, stworzeniem marki danej restauracji, pracami budowlanymi, dekoracją wnętrz, rekrutacją personelu, wprowadzeniem procedur w barze i kuchni, stworzeniem karty menu oraz zakresu obowiązków, prowadzeniem szkoleń z obsługi. Poza tym zadaniem firmy będzie również stała kontrola magazynów, w tym prowadzenie inwentaryzacji i zamówień, a także kontrolowanie oraz negocjowanie cen zakupu.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu środków,
  • informacje dotyczące planowanej działalności gospodarczej,
  • program działania,
  • analiza swot,
  • plan finansowy działalności,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • inicjatywa wnioskodawcy,
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczonych na zakup towarów i usług
  • przewidywane efekty ekonomiczne działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Ciechanowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: Tłumacz
Cena: 49 zł

Biznesplan: Tłumacz

Przydatne linki: