6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> manager resturacji

Gotowy biznesplan:
manager resturacji

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK.
PKD główne: 70.22.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz otwarcie firmy zajmującej się świadczeniem usług menagera restauracji? Twoja firma będzie zajmować się doradztwem dotyczącym otwierania i prowadzenia punktów gastronomicznych/restauracji? Ten  wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Ciechanowie.

Co zawiera biznesplan:

Nie wiesz jak napisać biznesplan dla managera restauracji ?

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan manager restauracji, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony. JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ DORADZTWEM DOTYCZĄCYM OTWIERANIA i PROWADZENIA PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH/RESTAURACJI, TE DOKUMENTY UŁATWIĄ PRZYGOTOWANIE WNIOSKU O DOTACJĘ Z URZĘDU PRACY NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI W SEKTORZE USŁUG DORADCZYCH.Wniosek oraz biznes plan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z doradztwem – zwłaszcza w branży gastronomicznej. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów do każdego urzędu pracy.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Ciechanowie.Dokumenty pozwoliły osobie aplikującej na otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 20821,00 zł.Planowana w biznes planie działalność to usługi związane z realizowaniem wsparcia projektów biznesowych z dziedziny gastronomi, głównie będą to projekty gastronomiczne a w szczególności restauracyjne. Będą świadczone usługi doradztwa w otwieraniu i prowadzeniu punktów gastronomicznych – usługi projekt managera. Będą świadczone  usługi których podstawowym zadaniem jest realizacja procesu zarządzania, czyli planowanie i podejmowanie decyzji dotyczących funkcjonowania firmy, organizowanie pracy ludzi w niej zatrudnionych, motywowanie i kontrolowanie pracowników, stworzenie marki restauracji, prace budowlane, prace związane z dekoracją wnętrz, rekrutacja personelu sala, bar i kuchnia, wprowadzenie procedur bar i kuchnia, tworzenie karty menu, tworzenie zakresu obowiązków, szkolenia z obsługi, kontrola magazynów – inwentaryzacje, zamówienia – kontrola cen zakupu, negocjacje cen.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- wniosekDokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu środków,
 • informacje dotyczące  planowanej  działalności  gospodarczej,
 • program działania,
 • analiza swot,
 • plan finansowy  działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • inicjatywa wnioskodawcy,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczonych na zakup towarów i usług
 • przewidywane efekty ekonomiczne działalności gospodarczej.
 • WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.