6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> sokolnika

Gotowy biznesplan:
sokolnika

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK DO URZĘDU PRACY
PKD główne: 01.70.Z, 52.23.Z, 81.29.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli jesteś sokolnikiem i planujesz otwarcie własnej działalności to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej firmy. Oferujemy wniosek do Urzędu Pracy w Mysłowicach.

Co zawiera biznesplan:

Nie wiesz jak napisać biznesplan sokolnika ?

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznes planu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan sokolnika, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pliki pdf i doc.

Zawartość merytoryczna:

DANE OSOBOWE DOTYCZĄCE WNIOSKODAWCYDANE DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU WNIOSKUDANE DOTYCZĄCE PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCICharakterystyka i uzasadnienie wyboru planowanej działalnościAnaliza rynku i konkurencji oraz szanse przetrwania zaplanowanej działalnościANALIZA RYZYKAKalkulacja kosztów, związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródłaich finansowaniaSzczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowaniaZasadność i niezbędność planowanych zakupów z punktu widzenia profilu uruchamianejdziałalnościCharakterystyka ekonomiczno – finansowa przedsięwzięciaWyliczenie prognozowanych przychodów oraz kosztów z podziałem na poszczególne kwartałyZAŁĄCZNIKI:ZAŁĄCZNIK NR 1- OŚWIADCZENIE WNIOSKUJĄCEGOZAŁĄCZNIK NR 2- OŚWIADCZENIE PORĘCZYCIELAZAŁĄCZNIK NR 3- Oświadczenie Wnioskodawcy o otrzymanej pomocy de minimis