Gotowy, przykładowy biznesplan: SOKOLNIKA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SOKOLNIKA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 01.70.Z - Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową,
52.23.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy,
81.29.Z - Pozostałe sprzątanie,
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dzisiejszej dobie polegamy na nowoczesnych rozwiązaniach, które nie zawsze się sprawdzają. Myślimy, że są one najlepsze przy np. płoszeniu ptaków. Wykorzystujemy płoszenie soniczne, które przy dłuższej mecie jest po prostu nieskuteczne. Niechciane ptaki jak gołębie czy gawrony przyzwyczajają się do tego. Płoszenie hukowe również nie przynosi oczekiwanych efektów, gdyż ptactwo również się przyzwyczaja, a metoda jest uciążliwa dla okolicznych mieszkańców. Naturalne metody jak skorzystanie usług sokolnika jest najbardziej efektywne. Samo płoszenie ptactwa jest niezbędne gdyż konsekwencją może być niszczenie zabytków i zakłócenie pracy samolotów i lotniska. Praca sokolnika wydaje się niszową branżą dlatego warto pomyśleć o założeniu swojej działalności gospodarczej.


Jeżeli myślisz o rozpoczęciu swojego biznesu związanego z sokolnictwem, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowanie na start swojej firmy. Podczas aplikacji o dofinansowanie, warto jest posiadać swój biznesplan. Jeżeli nigdy nie pisałeś biznesplanu, warto skorzystać z naszych gotowych wzorów biznesplanów. Są one napisane przez ekspertów i spełniają wymogi dotyczące otrzymania dotacji z Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz takie dokumenty jak m.in.: analiza rynku, charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia, szanse przetrwania zakładanej działalności. Wypełnione dokumenty nadają się już do złożenia w odpowiednim Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się płoszeniem ptaków z parków a przede wszystkim z teren lotnisk i galerii handlowych. Oprócz tego w skład usług będzie wchodzić prowadzenie zielonych lekcji, pokazów sokolniczych i wypożyczenie ptactwa do sesji zdjęciowych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Dane osobowe dotyczące wnioskodawcy
 • Dane dotyczące przedmiotu wniosku
 • Dane dotyczące planowanej działalności
 • Charakterystyka i uzasadnienie wyboru planowanej działalności
 • Analiza rynku i konkurencji oraz szanse przetrwania zaplanowanej działalności
 • Analiza ryzyka
 • Kalkulacja kosztów, związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła
 • ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Zasadność i niezbędność planowanych zakupów z punktu widzenia profilu uruchamianej
 • działalności
 • Charakterystyka ekonomiczno - finansowa przedsięwzięcia
 • Wyliczenie prognozowanych przychodów oraz kosztów z podziałem na poszczególne kwartały

Załączniki:

 • Załącznik nr 1 - Oświadczenie wnioskującego
 • Załącznik nr 2 - Oświadczenie poręczyciela
 • Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wnioskodawcy o otrzymanej pomocy de minimis

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bełchatowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: