6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MASAŻYSTA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MASAŻYSTA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
PKD główne: 86.90.A
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele osób prowadzi siedzący styl życia i dużo pracuje przy komputerze. Prowadzi to do problemów bólów pleców i różnymi problemami z tym związanymi. W ramach uporania się z plecami i relaksu, decydujemy się na usługi gabinetu masażu.


Jeżeli jesteś doświadczonym masażystą, możesz pomyśleć o założeniu własnego gabinetu oferującego usługi masażu. W celu realizacji firmy, możesz postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Jedną ze składowych w uzyskaniu dofinansowania jest posiadanie gotowego biznesplanu. Biznesplan powinien być fachowy, dlatego warto wspomóc się specjalistami.

Co zawiera biznesplan:

Jeśli jesteś dobrym specjalistą w masażu, na pewno myślisz o założeniu swojej działalności gospodarczej. Uzyskanie dofinansowania pomoże Ci w realizacji tego celu.

Przygotowany dla Ciebie wzór biznesplanu umożliwi Ci staranie się o dotacje. Gotowy biznesplan zawiera m.in.: rozeznanie rynku, analizę finansową i charakterystykę ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia

Skompletowane dokumenty czyli biznesplan i wnioski wystarczy będzie tylko uzupełnić i zanieść do odpowiedniego urzędu.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła usługi masażu. Oferta firmy będzie obejmować zarówno klasyczne, relaksacyjne oraz lecznicze masaże, jak i masaż tkanek głębokich, a także drenaż limfatyczny, refleksologie stóp oraz plastrowanie dynamiczne inaczej kinesiotaping i akupresurę, czyli punktowe masaże. Z oferty będą mogli skorzystać jedynie indywidualni klienci. Usługi będą wykonywane bezpośrednio u klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do godziny 14.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • motywy podejmowania DG,
  • rozeznanie rynku,
  • główni odbiorcy,
  • analiza konkurencji,
  • działania marketingowe,
  • analiza finansowa,
  • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: