6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Masażysta

Gotowy biznesplan:
Masażysta

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (9 stron)
PKD główne: 86.90.A
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz świadczyć usługi masażu? Proponujemy wniosek dotyczący mobilnego masażysty. Ten  wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim.

Co zawiera biznesplan:

MASAŻYSTA

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MASAŻYSTY ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi masażu. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług masażu. Usługi będą świadczone mobilnie, w domu klienta.Firma swoim zasięgiem działania będzie obejmowała w główniej mierze powiat wodzisławski oraz w mniejszym stopniu powiaty sąsiadujące. W ofercie znajdą się: masaże klasyczne, lecznicze,relaksacyjne, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczy,   kinesiotaping – plastrowanie dynamiczne, akupresura – masaże punktowe, refleksologia stóp. Oferta będzie skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Usługi będą świadczone w godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10-14.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (9 stron)  Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • Opis planowanego przedsięwzięcia
 • Motywy podejmowania DG
 • Rozeznanie rynku
 • Główni odbiorcy
 • Analiza konkurencji
 • Działania marketingowe
 • Analiza finansowa
 • Charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia
 •    WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.