Gotowy, przykładowy biznesplan: MASAŻYSTA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MASAŻYSTA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 86.90.A - Działalność fizjoterapeutyczna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób prowadzi siedzący styl życia i dużo pracuje przy komputerze. Prowadzi to do problemów bólów pleców i różnymi problemami z tym związanymi. W ramach uporania się z plecami i relaksu, decydujemy się na usługi gabinetu masażu.


Jeżeli jesteś doświadczonym masażystą, możesz pomyśleć o założeniu własnego gabinetu oferującego usługi masażu. W celu realizacji firmy, możesz postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Jedną ze składowych w uzyskaniu dofinansowania jest posiadanie gotowego biznesplanu. Biznesplan powinien być fachowy, dlatego warto wspomóc się specjalistami.

Co zawiera biznesplan:

Jeśli jesteś dobrym specjalistą w masażu, na pewno myślisz o założeniu swojej działalności gospodarczej. Uzyskanie dofinansowania pomoże Ci w realizacji tego celu.

Przygotowany dla Ciebie wzór biznesplanu umożliwi Ci staranie się o dotacje. Gotowy biznesplan zawiera m.in.: rozeznanie rynku, analizę finansową i charakterystykę ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia

Skompletowane dokumenty czyli biznesplan i wnioski wystarczy będzie tylko uzupełnić i zanieść do odpowiedniego urzędu.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła usługi masażu. Oferta firmy będzie obejmować zarówno klasyczne, relaksacyjne oraz lecznicze masaże, jak i masaż tkanek głębokich, a także drenaż limfatyczny, refleksologie stóp oraz plastrowanie dynamiczne inaczej kinesiotaping i akupresurę, czyli punktowe masaże. Z oferty będą mogli skorzystać jedynie indywidualni klienci. Usługi będą wykonywane bezpośrednio u klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do godziny 14.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • motywy podejmowania DG,
  • rozeznanie rynku,
  • główni odbiorcy,
  • analiza konkurencji,
  • działania marketingowe,
  • analiza finansowa,
  • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: