Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMA BUDOWLANA / USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMA BUDOWLANA / USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Firmy wykończeniowe odnotowują w ostatnim czasie duże zapotrzebowanie na usługi wśród firm i klientów indywidualnych. Zmniejsza się liczba fachowców, którzy kompleksowo zajmują się wykańczaniem wnętrz, a fakt ten jest doskonałą okazją dla tych, którzy chcieliby otworzyć własne przedsiębiorstwo.


Jeżeli zamierzasz otworzyć firmę świadczącą usługi budowlano-remontowe, biznesplan dostępny na naszej stronie pomoże Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu oferujemy Ci kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której znajdziesz m.in. szczegółową analizę finansową, opis podjętych działań organizacyjnych oraz charakterystykę planowanej działalności.

Firma będzie świadczyła usługi budowlane, a przede wszystkim usługi wykończeniowe. Specjalizacją działalności będzie przeprowadzanie remontów mieszkań wraz z kompleksowymi wykończeniami.

Oferta zawierać będzie między innymi usługi związane z remontami wewnątrz budynków, domów, mieszkań oraz biur, malowaniem, adaptacją poddaszy, zabudowy z płyt kg, układaniem glazury, ozdobnym tynkowaniem, podwieszanymi sufitami oraz układaniem paneli.

Z usług firmy będą mogły skorzystać przede wszystkim ozdoby fizyczne. W mniejszym stopniu, bo jedynie w 10% oferta skierowana będzie do podmiotów gospodarczych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • charakterystyka planowanej działalności wraz z uzasadnieniem jej wyboru,
 • podjęte przedsięwzięcia organizacyjne i inwestycyjne na rzecz planowanej działalności,
 • rozpoznanie rynku (konkurencja, dostawcy, odbiorcy),
 • analiza finansowa,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków w ramach wnioskowanych środków,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wieruszowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: