6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Mechanik / usługi blacharskie

Gotowy biznesplan:
Mechanik / usługi blacharskie

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY PROGRAM ‘’POWER”
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (14 stron, ok   2500 wyrazów)
PKD główne: 45.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz świadczyć usługi mechanik oraz usługi blacharskie?. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Olkuszu do programu "POWER" .

Co zawiera biznesplan:

MECHANIK / USŁUGI BLACHARSKIE

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE WARSZTATU SAMOCHODOWEGO ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny warsztat samochodowy. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do programu 'POWER'.Działalność będzie polegała na prowadzeniu warsztatu samochodowego świadczącego usługi blacharskie i podstawowe naprawy mechaniczne. Na liście świadczonych przeze mnie usług będzie m.in.: naprawa samochodów powypadkowych, podstawowe naprawy mechaniczne, serwis zawieszenia, polerowanie pojazdów, usługi blacharskie, naprawy szyb, zabiegi antykorozyjne. Usługi będą kierowane zarówno do firm jak i klientów indywidualnych którzy poszukują usług związanych z naprawą samochodów. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (14 stron, ok   2500 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • Informacje dotyczące wnioskodawcy.
  • Charakterystyka planowanej działalności gospodarczej.
  • Szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia
  • Analiza finansowa.
  • Szczegółowa specyfikacja wydatków i kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.