Gotowy, przykładowy biznesplan: MECHANIK  /  USŁUGI BLACHARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MECHANIK / USŁUGI BLACHARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Mechanika pojazdowa i blacharstwo to najczęściej wykonywane usługi w warsztatach samochodowych. Zapotrzebowanie na fachowców w tej dziedzinie nie słabnie ze względu na stały wzrost liczby rejestrowanych samochodów w Polsce. Największy potencjał posiadają warsztaty niezależne, z których korzysta aż 90% kierowców.


Średni wiek samochodu jeżdżącego po polskich drogach mieści się w przedziale 11-20 lat, w związku z czym wymagają częstego serwisowania, bez którego nie są w stanie poprawnie działać.

Jeśli chcesz otworzyć własny warsztat, oferujący usługi mechaniki i blacharskie, możesz w tym celu wykorzystać gotowy biznesplan, który jest dostępny na naszej stronie. Umożliwia on przygotowanie odpowiednich dokumentów, na podstawie których możesz ubiegać się o dotacje na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Jeżeli cenisz swój czas, możesz sięgnąć po gotowe rozwiązanie. W dokumentacji przygotowanej w ramach pakietu znajdziesz m.in. profesjonalną charakterystykę planowanej działalności, analizę finansową i szczegółową specyfikację wydatków.

Warsztat samochodowy opisany w przykładowym biznesplanie będzie zajmował się podstawowymi naprawami mechanicznymi oraz świadczeniem usług blacharskich. W ofercie działalności znajdzie się przede wszystkim naprawa samochodów powypadkowych, serwis zawieszenia, podstawowe naprawy mechaniczne, polerowanie pojazdów, zabiegi antykorozyjne i usługi blacharskie.

Oferta będzie skierowana nie tylko do firm, ale również indywidualnych klientów.

Wykorzystanie gotowego biznesplanu pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na komplementowanie dokumentów i ich uzupełnianie. Pomoże Ci także lepiej zaplanować strategię rozwoju firmy i oceni jej realne szanse na powodzenie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje dotyczące wnioskodawcy,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia,
  • analiza finansowa,
  • szczegółowa specyfikacja wydatków i kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Olkuszu w ramach programu “POWER”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: