6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MECHANIK  /  USŁUGI BLACHARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MECHANIK / USŁUGI BLACHARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 45.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Mechanika pojazdowa i blacharstwo to najczęściej wykonywane usługi w warsztatach samochodowych. Zapotrzebowanie na fachowców w tej dziedzinie nie słabnie ze względu na stały wzrost liczby rejestrowanych samochodów w Polsce. Największy potencjał posiadają warsztaty niezależne, z których korzysta aż 90% kierowców.


Średni wiek samochodu jeżdżącego po polskich drogach mieści się w przedziale 11-20 lat, w związku z czym wymagają częstego serwisowania, bez którego nie są w stanie poprawnie działać.

Jeśli chcesz otworzyć własny warsztat, oferujący usługi mechaniki i blacharskie, możesz w tym celu wykorzystać gotowy biznesplan, który jest dostępny na naszej stronie. Umożliwia on przygotowanie odpowiednich dokumentów, na podstawie których możesz ubiegać się o dotacje na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Jeżeli cenisz swój czas, możesz sięgnąć po gotowe rozwiązanie. W dokumentacji przygotowanej w ramach pakietu znajdziesz m.in. profesjonalną charakterystykę planowanej działalności, analizę finansową i szczegółową specyfikację wydatków.

Warsztat samochodowy opisany w przykładowym biznesplanie będzie zajmował się podstawowymi naprawami mechanicznymi oraz świadczeniem usług blacharskich. W ofercie działalności znajdzie się przede wszystkim naprawa samochodów powypadkowych, serwis zawieszenia, podstawowe naprawy mechaniczne, polerowanie pojazdów, zabiegi antykorozyjne i usługi blacharskie.

Oferta będzie skierowana nie tylko do firm, ale również indywidualnych klientów.

Wykorzystanie gotowego biznesplanu pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na komplementowanie dokumentów i ich uzupełnianie. Pomoże Ci także lepiej zaplanować strategię rozwoju firmy i oceni jej realne szanse na powodzenie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje dotyczące wnioskodawcy,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia,
  • analiza finansowa,
  • szczegółowa specyfikacja wydatków i kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Olkuszu w ramach programu “POWER”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: