Gotowy, przykładowy biznesplan: KOSMETYKA SAMOCHODOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
KOSMETYKA SAMOCHODOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Auto Detailing jest również nazywany samochodowym SPA. Dużo ludzi decyduje się na odnowienie, a nawet renowację swojego samochodu. Zwracamy bardzo uwagę na wygląd i kondycję naszego samochodu. W Polsce wzrost sprzedaży aut klasy premium znacząco wzrosła, co za tym idzie też popyt na usługę kosmetyki samochodowej.


Jeżeli specjalizujesz się w branży kosmetyki samochodowej, warto zainteresować się zdobyciem dofinansowania na rozpoczęcie własnej firmy. Przykładowy biznesplan ułatwi rozpoczęcie własnej działalności. Napisanie go może być skomplikowane, dlatego można skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu przystosowanego do firmy kosmetyki samochodowej. Skompletowane dokumenty będzie trzeba tylko uzupełnić i zanieść do wybranego Urzędu Pracy.

Co zawiera nasz biznesplan

Obecnie można zauważyć duże zapotrzebowanie na kosmetykę samochodową. Coraz więcej osób poszukuje odpowiedzialnych i fachowych firm świadczących tego typu usługi. Jeśli planujesz założenie firmy w tej branży, możesz skorzystać z pomocy w pisaniu biznesplanu. Z odpowiednią pomocą w łatwy sposób sporządzisz potrzebną dokumentację.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim kosmetyką samochodową zarówno mobilną, jak i stacjonarną. Biuro i warsztat będzie znajdował się w siedzibie działalności. Godziny otwarcia firmy będą następujące:

 • poniedziałek- piątek 7.00-17.00,
 • sobota-niedziela 9.00-13.00.

Działalność będzie związana z polerowaniem lamp oraz karoserii, przygotowywaniem aut do sprzedaży, a także nakładaniem powłok i wosków zabezpieczających na lakier. Takie usługi skierowane są do właścicieli zarówno samochodów osobowych, dostawczych, jak również kempingów oraz busów. Poza tak szerokim zakresem usług, klienci będą mieli możliwość skorzystania z oferty prania dywanów, tapicerki meblowej, a także sprzątania oraz prania wnętrz swoich samochodów.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia,
 • analiza rynku,
 • analiza rynku na którym firma zamierza działać,
 • główni, potencjalni odbiorcy oferowanych produktów,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia,
 • sposób promocji i reklamy,
 • przewidywane zatrudnienie pracownika/ów w przeciągu pierwszych 12 miesięcy,
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności,
 • analiza swot planowanego przedsięwzięcia,
 • analiza ryzyka i działań zaradczych planowanego przedsięwzięcia:
  • kalkulacja kosztów i nakładów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Otwocku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: