6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNE STUDIO URODY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNE STUDIO URODY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele kobiet, zwłaszcza pracujących, ze względu na oszczędność czasu, korzysta z usług mobilnych kosmetyczek, które wykonują zabiegi bezpośrednio u klientek. Obecnie dobrzy specjaliści z branży kosmetycznej są na wagę złota, dlatego taki biznes może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza jeżeli kosmetologia jest Twoją pasją.


Jeśli planujesz prowadzić własną działalność kosmetyczną, koniecznie skorzystaj z oferowanego przez nas wniosku oraz biznesplanu. Dzięki tym dokumentom będziesz w stanie samodzielnie stworzyć wniosek aplikacyjny, pozwalający na zdobycie środków na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo opracowany zestaw dokumentów, który umożliwi Ci otrzymanie dotacji z Urzędu Pracy. W ich skład wchodzą m.in. szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, plan strategiczny projektu oraz analiza finansowo-ekonomiczna.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na świadczeniu usług kosmetycznych bezpośrednio u klientów. Zarówno terminy wizyt, jak i zakres usługi będziecie ustalali telefonicznie bądź przez Internet.

Twoje Mobilne studio urody pozwoli klientom na wybór dowolnej usługi z dostępnego szerokiego zakresu. Oferta działalności będzie obejmowała przede wszystkim podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, a także stylizację paznokci, do której zalicza się zdobienie, rekonstrukcja, przedłużanie, manicure zarówno klasyczny, jak i hybrydowy, a także pedicure oraz zabieg parafinowy.

Twoi klienci będą mieli również możliwość skorzystania ze stylizacji rzęs, w tym wybór rzęs jedwabnych 1:1, 2:1, rzęs kaszmirowych 1:1, 2:1, a także Hollywood Volume oraz Russian Volume. Poza tym oferta Mobilnego studia urody obejmować będzie także wszelkie makijaże, począwszy od makijażu dziennego, przez wieczorowy, glow make up, kończąc na makijażu ślubnym, do którego zalicza się również próbny makijaż.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • dane wnioskodawcy,
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.
 2. Biznesplan
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
  • analiza finansowo-ekonomiczna,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Rybniku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: