Gotowy, przykładowy biznesplan: STYLIZACJA RZĘS I PAZNOKCI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STYLIZACJA RZĘS I PAZNOKCI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Kobiety bardzo zaczęły dbać o swój wygląd i poświęcać mu coraz więcej uwagi i pieniędzy. W dzisiejszym tempie życia nie każda ma czas by móc zrobić to we własnym zakresie, dlatego czasami lepiej jest się oddać w ręce specjalistów. Stylizacja rzęs i paznokci zyskała na popularności, gdyż oszczędza czas np. rano kiedy nie musimy się malować, a dłonie są zawsze zadbane.


Jeżeli jesteś zajmujesz się stylizacją rzęs i paznokci, możesz starać się o dotacje na założenie swojej firmy działającej w tej branży. W celu uzyskania dotacji warto posiadać napisany biznesplan. Jeżeli napisanie biznesplanu wydaje się dla ciebie skomplikowane, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Przykładowy biznesplan przybliży Cię do realizacji swojej własnej firmy.

Co zawiera biznesplan:

Wzór biznesplanu zawiera między innymi takie dokumenty jak: ocena rynku i konkurencij, ocenę rynku i analizę finansową. Skompletowanie dokumentów potrzebnych do aplikacji jest bardzo proste. Gotowe dokumenty wystarczy tylko uzpełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług kosmetycznych. W ofercie działalności znajdzie się nie tylko stylizacja rzęs, ale również paznokci, w tym między innymi manicure hybrydowy i klasyczny, przedłużanie paznokci, pedicure itp. Miejscem świadczenia usług będzie wynajęty lokal.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa,
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: