6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: STYLIZACJA RZĘS I PAZNOKCI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STYLIZACJA RZĘS I PAZNOKCI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Kobiety bardzo zaczęły dbać o swój wygląd i poświęcać mu coraz więcej uwagi i pieniędzy. W dzisiejszym tempie życia nie każda ma czas by móc zrobić to we własnym zakresie, dlatego czasami lepiej jest się oddać w ręce specjalistów. Stylizacja rzęs i paznokci zyskała na popularności, gdyż oszczędza czas np. rano kiedy nie musimy się malować, a dłonie są zawsze zadbane.


Jeżeli jesteś zajmujesz się stylizacją rzęs i paznokci, możesz starać się o dotacje na założenie swojej firmy działającej w tej branży. W celu uzyskania dotacji warto posiadać napisany biznesplan. Jeżeli napisanie biznesplanu wydaje się dla ciebie skomplikowane, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Przykładowy biznesplan przybliży Cię do realizacji swojej własnej firmy.

Co zawiera biznesplan:

Wzór biznesplanu zawiera między innymi takie dokumenty jak: ocena rynku i konkurencij, ocenę rynku i analizę finansową. Skompletowanie dokumentów potrzebnych do aplikacji jest bardzo proste. Gotowe dokumenty wystarczy tylko uzpełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług kosmetycznych. W ofercie działalności znajdzie się nie tylko stylizacja rzęs, ale również paznokci, w tym między innymi manicure hybrydowy i klasyczny, przedłużanie paznokci, pedicure itp. Miejscem świadczenia usług będzie wynajęty lokal.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa,
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: