6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Mobilna kosmetyczka

Gotowy biznesplan:
Mobilna kosmetyczka

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (14 stron, 2800 wyrazów)
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz świadczyć usługi mobilnej kosmetyczki? Ten  wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej.

Co zawiera biznesplan:

MOBILNA KOSMETYCZKA

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MOBILNEJ KOSMETYCZKI ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny mobilny salon kosmetyczny. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej. Działalność będzie polegała na prowadzeniu usług kosmetycznych – mobilnego  studia urody. Miejscem świadczenia usług będzie lokal klienta. Kontakt z klientem będzie odbywał się poprzez telefon oraz Internet. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, makijaż oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.   W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:-  Wniosek do urzędu pracy  (14 stron, 2800 wyrazow) Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • dane osobowe wnioskodawcy
  • dane dotyczące planowanej działalności
  • charakterystyka rynku
  • dane dotyczące jednorazowych środków i ich wykorzystania
  • załącznik nr 1 kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej w podziale na źródła ich finansowania oraz specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
  • załącznik nr 2 kalkulacja kosztów i przychodów skali miesięcznej
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.