6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNA KOSMETYCZKA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNA KOSMETYCZKA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Obecnie bardzo dużo kobiet korzysta z usług mobilnych kosmetyczek. Zadbany wygląd dłoni czy rzęs jest ważną domeną w życiu kobiet. Poszukują też dobrze wykonanych makijaży okolicznościowych w tym makijaży ślubnych. Są one w stanie zapłacić dużo za dobrze wykonaną usługę np. manicure czy makijaż okolicznościowy a dobre specjalistki w tych dziedzinach mają bardzo długi okres oczekiwania na wolny termin.


Jeżeli jesteś dobrą kosmetyczką, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na założenie swojej działalności gospodarczej. Jednym z dokumentów potrzebnych przy aplikacji jest biznesplan. Przykładowy biznesplan udostępniony na naszej stronie spełnia wszelkie standardy Urzędu Pracy i zwiększa twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.

Co zawiera biznesplan:

Biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in.: charakterystykę rynku czy kalkulację kosztów i przychodów skali miesięcznej. Z naszą pomocą skompletujesz dokumenty, które przybliża Cię do uzyskania odpowiednich funduszy. Wypełniony wniosek i biznesplan wystarczy złożyć w odpowiednim Urzędzie Pracy.

Działalność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie obejmować nie tylko podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, ale również stylizację paznokci, w tym przedłużanie, zdobienie, pedicure, rekonstrukcja, zabieg parafinowy i manicure zarówno klasyczny, jak i hybrydowy, a także różnego rodzaju makijaż. Wszystkie usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta. Klienci będą mieli możliwość kontaktu z firmą za pośrednictwem Internetu bądź przez telefon.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane osobowe wnioskodawcy,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka rynku,
  • dane dotyczące jednorazowych środków i ich wykorzystania,
  • załącznik nr 1 - kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej w podziale na źródła ich finansowania oraz specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • załącznik nr 2 - kalkulacja kosztów i przychodów skali miesięcznej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: