Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNA KOSMETYCZKA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNA KOSMETYCZKA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie bardzo dużo kobiet korzysta z usług mobilnych kosmetyczek. Zadbany wygląd dłoni czy rzęs jest ważną domeną w życiu kobiet. Poszukują też dobrze wykonanych makijaży okolicznościowych w tym makijaży ślubnych. Są one w stanie zapłacić dużo za dobrze wykonaną usługę np. manicure czy makijaż okolicznościowy a dobre specjalistki w tych dziedzinach mają bardzo długi okres oczekiwania na wolny termin.


Jeżeli jesteś dobrą kosmetyczką, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na założenie swojej działalności gospodarczej. Jednym z dokumentów potrzebnych przy aplikacji jest biznesplan. Przykładowy biznesplan udostępniony na naszej stronie spełnia wszelkie standardy Urzędu Pracy i zwiększa twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.

Co zawiera biznesplan:

Biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in.: charakterystykę rynku czy kalkulację kosztów i przychodów skali miesięcznej. Z naszą pomocą skompletujesz dokumenty, które przybliża Cię do uzyskania odpowiednich funduszy. Wypełniony wniosek i biznesplan wystarczy złożyć w odpowiednim Urzędzie Pracy.

Działalność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie obejmować nie tylko podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, ale również stylizację paznokci, w tym przedłużanie, zdobienie, pedicure, rekonstrukcja, zabieg parafinowy i manicure zarówno klasyczny, jak i hybrydowy, a także różnego rodzaju makijaż. Wszystkie usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta. Klienci będą mieli możliwość kontaktu z firmą za pośrednictwem Internetu bądź przez telefon.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane osobowe wnioskodawcy,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka rynku,
  • dane dotyczące jednorazowych środków i ich wykorzystania,
  • załącznik nr 1 - kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej w podziale na źródła ich finansowania oraz specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • załącznik nr 2 - kalkulacja kosztów i przychodów skali miesięcznej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: