Gotowy, przykładowy biznesplan: SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Salony fryzjersko-kosmetyczne cieszą się dużym zainteresowaniem w każdym zakątku Polski. Zadowoleni z wykonanych usług klienci regularnie przychodzą do salonów i często polecają je swoim znajomym. Marzysz o własnym salonie fryzjersko-kosmetycznym? Planujesz otwarcie własnej firmy świadczącej usługi fryzjersko-kosmetyczne? Do założenia własnego salonu potrzebujesz pieniędzy. Środki na start możesz pozyskać z Urzędu Pracy, składając wniosek o przyznanie jednorazowej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Skorzystaj z udostępnionego wzoru biznesplanu, dzięki niemu skompletujesz własną dokumentację aplikacyjną do Urzędu Pracy o środki na założenie własnej firmy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz przygotowaną dokumentację, w której znajdą się m.in. plan strategiczny projektu, sposób reklamy i kalkulacja kosztów.

Głównym zadaniem salonu opisanego w przykładowym biznesplanie będzie świadczenie usług pielęgnacyjno-upiększających. W zakres świadczonych usług fryzjerskich w ramach oferty będzie mycie, koloryzacja, strzyżenie, trwała ondulacja na produktach ekologicznych oraz przedłużanie włosów nie tylko dobrze znaną metodą keratynową, ale również japońską.

Razem z rozwojem firmy oferta działalności będzie rozszerzona o dodatkowe usługi takie jak: masaż głowy oraz komputerowy dobór zarówno makijażu, jak i fryzury, a także koloru włosów. Oferta gabinetu zawierać będzie również żelowanie płytki paznokcia, zdobienie paznokci w połączeniu z manicure japońskim oraz nakładanie lakieru hybrydowego z szerokim wyborem kolorów.

Przykład biznesplanu jest kompletem dokumentów przygotowanym zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy. Dokumentacja składa się z wypełnionego wniosku wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek (27 stron):
  • informacje o wnioskodawcy,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • analiza rynku dostawców,
  • analiza rynku odbiorców,
  • sposób reklamowania działalności,
  • kalkulacja kosztów,
  • specyfikacja wydatków do poniesienia,
  • przewidywane efekty ekonomiczne,
  • rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów
 2. Biznesplan (30 stron):
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
  • analiza finansowo-ekonomiczna

Kto powinien zdecydować się na skorzystanie z przykładu biznesplanu salonu fryzjersko-kosmetycznego?

Z gotowego biznesplanu możesz skorzystać, jeśli rozpoczynasz działalność gospodarczą po raz pierwszy i zamierzasz starać się w Urzędzie Pracy o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Salon fryzjersko-kosmetyczny będziesz prowadzić na podstawie kodu PKD: Sekcja S, PKD 96.02.Z, fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

PKD 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Podklasa ta obejmuje: mycie, obcinanie i układanie, czesanie, suszenie, farbowanie, prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji oraz podobne czynności świadczone dla mężczyzn i kobiet, golenie i przycinanie brody, masaż twarzy, manicure i pedicure, robienie makijażu itp.

Jakie korzyści przynosi korzystanie z gotowego biznesplanu?

 1. Biznesplan jest sporządzony tak, aby pomógł Ci w zweryfikowaniu twojego pomysłu na biznes.
 2. Plan biznesowy zawiera wszystkie niezbędne argumenty, które pomogą Ci w przekonaniu urzędników do tego, aby zaufali twojemu pomysłowi.
 3. Dokumenty są przygotowane starannie i zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy.
 4. To niezbędny komplet dokumentów dla początkujących przedsiębiorców.

Pobierz wzór biznesplanu dla salonu kosmetyczno-fryzjerskiego

Biznesplan salonu kosmetycznego został opracowany i złożony w Urzędzie Pracy w Bytomiu. To komplet dokumentów, który możesz wykorzystać podczas sporządzania własnego biznesplanu do Urzędu Pracy na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: