6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNE STUDIO KOSMETYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNE STUDIO KOSMETYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Kosmetologia jest prężnie rozwijającą się branżą. Dużo kobiet decyduje się na usługi wykonywane przez kosmetyczki. Staje się to coraz bardziej popularne nie tylko pośród kobiet, ale i mężczyzn. Wygląd poprawia samoocenę i jest ważnym elementem życia, dlatego bardzo dużo ludzi dba o to poprzez korzystanie z różnych zabiegów kosmetycznych. Jeżeli jesteś dobrą kosmetyczką i chcesz założyć własną działalność, ale przeraża Cię ilość dokumentacji, możesz się zwrócić z pomocą do specjalistów. Przykładowy wzór biznesplanu umożliwi uzyskanie dotacji na biznes, a sam proces stanie się łatwiejszy. Wzór biznesplanu zawiera między innymi: działania organizacyjne, reklamowe i promocyjne, analizę SWOT, kalkulację miesięcznych wpływów i wydatków. Przygotowany plik dokumentów wraz z biznesplanem i wnioskami trzeba tylko uzupełnić i zanieść do Urzędu Pracy.

Co zawiera nasz biznesplan

Obecnie na rynku można zauważyć duże zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne. W związku z tym wiele osób postanawia otworzyć własne studia świadczące takie usługi. Rosnący popyt na takie usługi sprawia, że branża jest atrakcyjna dla przyszłych przedsiębiorców. Jeśli interesujesz kosmetologią i planujesz otworzyć własne studio, możesz potrzebować pomocy w napisaniu biznesplanu. Skorzystanie z pomocy specjalistów pozwala na fachowe sporządzenie biznesplanu. Przykładowy biznes plan zwiększy nasze szanse na uzyskanie dofinansowanie z PFRON na otwarcie własnego mobilnego studia kosmetycznego. Wystarczy, że wypełnisz udostępniony wzór wniosku i złożysz go w Urzędzie Pracy. Dofinansowanie z pewnością ułatwi rozpoczęcie swojego biznesu.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie związana z usługami kosmetycznymi jako mobilne studio urody. Twoje mieszkanie stanie się biurem oraz magazynem biznesu. Klienci będą mieli do wyboru szeroki zakres usług. Oferta studia kosmetycznego będzie obejmowała podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, a także stylizację paznokci, do której można zaliczyć zarówno przedłużanie, rekonstrukcja, zdobienie, manicure hybrydowy oraz klasyczny, jak i pedicure i zabieg parafinowy. Miejsce świadczenia usług to lokal klienta. Wysokość jakości usług będą potwierdzać świadectwa ukończonych przez Ciebie kursów kosmetycznych, które zapewnią Twoich klientów o profesjonalnym podejściu wykonywanych zabiegów.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • dane o wniosku,
  • dane ewidencyjne wnioskodawcy,
  • dane dotyczące wnioskowanej pomocy,
  • wyszczególnienie kosztów i wydatków do sfinansowania.
 2. Biznesplan
  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • opis działalności gospodarczej,
  • cel przedsięwzięcia,
  • klient planowanego przedsięwzięcia,
  • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • organizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • działania organizacyjne, reklamowe i promocyjne,
  • analiza swot,
  • kalkulacja miesięcznych wpływów i wydatków,
  • kalkulacja planowanych wydatków inwestycyjnych związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz uzasadnienie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: