6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> mobilne studio kosmetyczne

Gotowy biznesplan:
mobilne studio kosmetyczne

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY, PFRON
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (2 STRONY, 900 SŁÓW), PLAN PROJEKTU ( 33 STRONY, 7900 SŁÓW), FORMULARZ DE MINIMIS.
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

  Jeśli planujesz otwarcie mobilnego studia kosmetycznego to ten wniosek oraz biznesplan pomoże Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy wniosek do Urzędu Pracy w Warszawie (dotacja PFRON)

Co zawiera biznesplan:

Nie wiesz jak napisać biznesplan dla mobilnego studia kosmetycznego ?

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan mobilne studio kosmetyczne, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ MOBILNĄ KOSMETYKĄ, TE DOKUMENTY UŁATWIĄ TOBIE PRZYGOTOWANIE WNIOSKU O DOTACJĘ Z URZĘDU PRACY NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI JAKO MOBILNA KOSMETYCZKA. OFEROWANY WNIOSEK TO WNIOSEK OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ŚRODKI Z PFRON.Wniosek oraz biznes plan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z kosmetyką. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów do każdego urzędu pracy.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Warszawie (dotacja PFRON)Dokumenty pozwoliły osobie aplikującej na otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 63800,00 zł.Działalność polega na prowadzeniu usług kosmetycznych – mobilnego studia urody. Miejscem świadczenia usług jest lokal klienta. Miejscem wykonywania działalności jest biuro i magazyn znajdujący się w lokalu mieszkalnym.W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz ciało oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.Konkurencyjność oferowanych usług opiera się głównie na jakości wykonania oraz profesjonalnym podejściu do klienta. O wysokiej jakości usług klienta będą zapewniać świadectwa ukończonych kursów.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- wniosek ( 2 strony, 900  słów)- formularz de minimis- plan projektu (33 stron, 7 900 słów)Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK
 • Dane o wniosku
 • Dane ewidencyjne wnioskodawcy
 • Dane dotyczące wnioskowanej pomocy
 • Wyszczególnienie kosztów i wydatków do sfinansowania
  1. BIZNESPLAN
 • informacja o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis działalności gospodarczej,
 • cel przedsięwzięcia,
 • klient planowanego przedsięwzięcia,
 • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
 • organizacja planowanej działalności gospodarczej,
 • działania organizacyjne, reklamowe i promocyjne,
 • analiza swot,
 • kalkulacja miesięcznych wpływów i wydatków,
 • kalkulacja planowanych wydatków inwestycyjnych związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz uzasadnienie,
 • WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.