Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNE USŁUGI KOSMETYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNE USŁUGI KOSMETYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Dla kobiet zawsze ważny był wygląd. Lubią one mieć zawsze zadbane włosy, paznokcie czy cerę. Wraz z brakiem czasu, dużo z nich decyduje się na korzystanie z usług mobilnych usług kosmetycznych. To rozwiązanie nie tylko spełnia ich wymagania, ale też oszczędza czas, gdyż nie muszą ruszać się ze swojego mieszkania.


Jeżeli zajmujesz się mobilnymi usługami kosmetycznymi, możesz pomyśleć o założeniu swojej własnej działalności gospodarczej. Napisanie przykładowego wzoru biznesplanu możesz zawierzyć grupie specjalistów. Z takim biznesplanem uzyskanie dofinansowania będzie łatwiejsze.

Co zawiera biznesplan:

Branża kosmetyczna jest atrakcyjna dla przyszłych przedsiębiorców, dlatego warto pomyśleć o realizacji swojego biznesu. Uzyskanie dofinansowania na założenie firmy jest łatwiejsze gdy posiadasz przygotowany biznesplan i odpowiednie wnioski. Nasz biznesplan zawiera m.in.: działania podjęte na rzecz działalności, opis sezonowości popytu czy kalkulację kosztów uruchomienia działalności gospodarczej. Odpowiednie dokumenty wystarczy tylko uzupełnić i zanieść do odpowiedniego urzędu.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi kosmetyczne w formie mobilnego salonu. Oferta działalności obejmować będzie nie tylko podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, ale również stylizację paznokci, w tym przedłużanie, zdobienie, rekonstrukcje, pedicure, zabieg parafinowy, manicure zarówno klasyczny, jak i hybrydowy, a także przedłużanie rzęs. Wszystkie usługi będą świadczone lokalu mieszkalnym klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz działalności,
 • krótki opis celu i charakteru przyszłej działalności,
 • lokalizacja,
 • opis produktu lub usługi - główne cechy i zalety,
 • atuty firmy (kontakty handlowe, doświadczenie w branży, itp.),
 • sposób kalkulacji ceny,
 • sezonowość popytu i wpływ na wielkość sprzedaży/usług/produkcji,
 • główni odbiorcy produktu lub usług,
 • główni dostawcy surowców, towarów lub usług,
 • wykazanie zapotrzebowania na dane usługi lub towary na rynku docelowym,
 • główni konkurenci,
 • planowany sposób promocji przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów uruchomienia działalności gospodarczej,
 • wydatki przeznaczone na zakupy w ramach wnioskowanych środków Urzędu Pracy (w przypadku zakupu sprzętu elektronicznego, maszyn, urządzeń itp.).

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: