Gotowy, przykładowy biznesplan: STREFA WELLNESS

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STREFA WELLNESS

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 93.13.Z - Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Planujesz założyć własną strefę Wellness i dbać o dobre samopoczucie klientów? Chcesz stworzyć miejsce, w którym Twoi klienci będą mogli w pełni się zrelaksować? Pobierz gotowy biznesplan dla Strefy Wellness i na jego podstawie przygotuj własne dokumenty aplikacyjne o dotację na założenie działalności gospodarczej do Urzędu Pracy.

Na podstawie tego wzoru możesz przygotować własną wersję biznesplanu. Wzór dotyczy działalności prowadzonej w samodzielnie funkcjonującym lokalu wyposażonym w sauny, jacuzzi, balię oraz strefę relaksu. Dokumentacja została przygotowana w ramach projektu WSPARCIE W STARCIE. W skład pakietu wchodzą wszelkie niezbędne dokumenty, o które będą potrzebne na różnych etapach zakładania firmy. By otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy lub otrzymać kredyt w banku, konieczne jest między innymi przedstawienie: charakterystyki przedsięwzięcia, analizy SWOT czy wstępnych kalkulacji analizujących koszty i przychody firmy.

Jaką strukturę ma gotowy biznesplan dla Strefy Wellness?

Wzór biznesplan dla strefy Wellness jest przygotowany zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy oraz przepisami zawartymi w regulaminie. Składa się z wniosku o przyznanie bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz formularza o pomocy DE MINIMIS. Wniosek ma 17 stron i zawiera m.in.:

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Informacje o rodzaju planowanej działalności gospodarczej oraz jej charakterystykę
 • Opis grupy docelowej
 • Opis konkurencji
 • Opis oferty dla klienta
 • Opis działań marketingowych
 • Planowane przychody i koszty
 • Opis działań marketingowych
 • Szczegółową specyfikację wydatków poniesionych w ramach bezzwrotnej pożyczki

Dla kogo przeznaczony jest ten biznesplan?

Z gotowego biznesplanu dla strefy Wellness, skorzystaj, jeśli chcesz prowadzić działalność gospodarczą w ramach kodu PKD 93.13.Z Sekcja R, Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Ta podklasa obejmuje:

PKD 93.13.Z - Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej:
Podklasa ta podejmuje działalność centrów handlowych, klubów fitness i innych służących poprawie kondycji fizycznej. Zgodnie z nią będziesz mógł prowadzić miejsce, w którym będą znajdować się sauny, jacuzzi, balie i strefa relaksu.

Dlaczego warto zdecydować się na gotowy biznesplan dla Strefy Wellness?

 1. Ten gotowy wzór biznesplanu może być planem powstania Twojej firmy. Umożliwi Ci dotarcie do celów, które chcesz osiągnąć.
 2. Plan pomoże Ci w zweryfikowaniu Twojego pomysłu na biznes i udoskonaleniu go. Zawiera wszystkie elementy, które są potrzebne do oceny pomysłu.
 3. Dokumentacja została sporządzona przejrzyście i rzetelnie.
 4. Biznesplan został przygotowany tak, aby przekonał Komisję Urzędu Pracy do przyznania Ci bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Pobierz przykład biznesplanu dla Strefy Wellness

Biznesplan dla Strefy Wellness został przygotowany w ramach projektu „Wsparcie na Starcie”. Dzięki niemu z sukcesem pozyskano dotację na założenie firmy. Ten wzór możesz wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w dowolnym urzędzie pracy na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pobierz gotowy biznesplan dla Strefy Wellness.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: