6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MONTAŻ OKIEN I DRZWI / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MONTAŻ OKIEN I DRZWI / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 43.31.Z, 43.33.Z, 43.39.Z, 43.99.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Zapotrzebowanie na usługi wykończeniowe, jak również związane z montażem drzwi i okien zwiększa się wraz ze wzrostem ilości inwestycji budowlanych. Przedsiębiorcy, obserwując intensywnie zmieniający się rynek i jego potrzeby, coraz częściej decydują się na rozpoczęcie takiej działalności.


Firmy wykończeniowe cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno osób prywatnych, jak i większych firm. Przez to właściciele małych i dużych biznesów walczą między sobą o nowych klientów, ulepszając swoje oferty. Jednak konkurencja branżowa nie jest przeszkodą w rozwoju firmy.

Jeśli chcesz otworzyć własną firmę zajmującą montażem drzwi i okien oraz pracami wykończeniowymi, opracowany przez nas zestaw ułatwi Ci przygotowanie odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Chcemy Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy biznesplan, dzięki któremu jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Przygotowany wniosek pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Twoja działalność będzie zajmowała się w głównej mierze pracami remontowo-budowlanymi. W ofercie znajdzie się nie tylko montaż okien i drzwi oraz podłóg, ale również przeprowadzanie remontów łazienek, poddasza, a także tynkowanie pomieszczeń.

Firma będzie także wykonywać prace związane z tynkowaniem ozdobnym i tradycyjnym, uzupełnieniem tynków, obróbką otworów okiennych i otworów drzwiowych, a także montażem drzwi zewnętrznych i kafelkowaniem.

Wszystkie prace będą wykonywane u klientów, do których skierowana będzie oferta działalności.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane i informacje dotyczące wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: