Gotowy, przykładowy biznesplan: MONTAŻ OKIEN I DRZWI / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MONTAŻ OKIEN I DRZWI / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie,
43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych,
43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Zapotrzebowanie na usługi wykończeniowe, jak również związane z montażem drzwi i okien zwiększa się wraz ze wzrostem ilości inwestycji budowlanych. Przedsiębiorcy, obserwując intensywnie zmieniający się rynek i jego potrzeby, coraz częściej decydują się na rozpoczęcie takiej działalności.


Firmy wykończeniowe cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno osób prywatnych, jak i większych firm. Przez to właściciele małych i dużych biznesów walczą między sobą o nowych klientów, ulepszając swoje oferty. Jednak konkurencja branżowa nie jest przeszkodą w rozwoju firmy.

Jeśli chcesz otworzyć własną firmę zajmującą montażem drzwi i okien oraz pracami wykończeniowymi, opracowany przez nas zestaw ułatwi Ci przygotowanie odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Chcemy Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy biznesplan, dzięki któremu jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Przygotowany wniosek pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Twoja działalność będzie zajmowała się w głównej mierze pracami remontowo-budowlanymi. W ofercie znajdzie się nie tylko montaż okien i drzwi oraz podłóg, ale również przeprowadzanie remontów łazienek, poddasza, a także tynkowanie pomieszczeń.

Firma będzie także wykonywać prace związane z tynkowaniem ozdobnym i tradycyjnym, uzupełnieniem tynków, obróbką otworów okiennych i otworów drzwiowych, a także montażem drzwi zewnętrznych i kafelkowaniem.

Wszystkie prace będą wykonywane u klientów, do których skierowana będzie oferta działalności.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane i informacje dotyczące wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: