Gotowy, przykładowy biznesplan: WYKONYWANIE INSTALACJI I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYKONYWANIE INSTALACJI I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych,
43.31.Z - Tynkowanie,
43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej,
43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Roboty wykończeniowe to usługi, na które nigdy nie przestanie brakować zleceń. Właściciele firm wykonujących instalacje i wykończenia mają ręce pełne pracy zarówno w przypadku nowopowstających domów, jak i remontów wieloletnich mieszkań. Takie umiejętności na rynku są niezwykle cenione.


Jeśli zamierzasz otworzyć firmę, która zajmować się będzie usługami remontowo-budowlanymi, skorzystaj z oferowanego przez nas wzoru biznesplanu, dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie stworzyć dokumentację aplikacyjną pozwalającą na zdobycie środków na rozpoczęcie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz dokładnie sporządzony zestaw dokumentów, w którym są m.in. plan marketingowy, charakterystyka rynku i konkurencji oraz analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie zajmować się będzie wykończeniami mieszkań i domów. Prace, którymi będziesz się zajmować to między innymi: elektryka, hydraulika, prace glazurnicze, murarskie, tynkowanie, układanie podłóg, tapetowanie, malowanie ścian itp.

Klient zobowiązany jest dostarczyć niezbędne materiały, a firma ma za zadanie sumiennie i rzetelnie wykonać powierzone jej zadania, które wcześniej zostaną ustalone wspólnie z klientem.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • dane wnioskodawcy - życiorys zawodowy wnioskodawcy,
 • plan marketingowy/analiza finansowa,
 • opis produktu/usługi,
 • charakterystyka rynku,
 • konkurencja na rynku,
 • dystrybucja i promocja,
 • cena, prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody,
 • analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy,
 • plan inwestycyjny,
 • aktualne zdolności wytwórcze,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Gdyni. Możesz wykorzystać go do własnych potrzeb i złożyć w innym Urzędzie Pracy na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: