6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> usługi elektryczne

Gotowy biznesplan:
usługi elektryczne

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (15 stron, ok   5 000 wyrazów)
PKD główne: 43.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie działalności gospodarczej zajmującej się instalacjami elektrycznymi. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej.

Co zawiera biznesplan:

USŁUGI ELEKTRYCZNE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI WYKONYWANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną firmę zajmującą się instalacjami elektrycznymi.  Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług elektrycznych, w głównej mierze będzie to firma świadcząca usługi z zakresu instalacji elektrycznych (w tym też instalacje niskoprądową tj, monitoring, alarmy, kontrole dostępu). Montaż, remont, i modyfikacja instalacji elektrycznych, domofonowych, alarmowych i teletechnicznych. Dodatkowo będzie świadczone zakładanie urządzeń AGD (elektrycznych i gazowych), jako współpracę z firmami produkującymi meble na wymiar. W ramach prowadzonej działalności będą wykonywane wszystkie rodzaje robót związanych z instalacjami elektrycznymi. Usługi będą świadczone w głównej mierze osobom fizycznym, podmioty gospodarcze będą stanowiły ok. 20% wszystkich klientów. Przede wszystkim firma będzie zajmowała się remontami i montażem instalacji elektrycznych w mieszkaniach, w szczególności będzie specjalizowała się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrycznych. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (15 stron, ok   5 000 wyrazów)  Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • wnioskowane środki
  • opis planowanego przedsięwzięcia
  • plan marketingowy
  • analiza swot
  • konkurencja
  • zatrudnienie i personel
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.