6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI ELEKTRYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI ELEKTRYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 43.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Energia elektryczna jest rzeczą niezbędną w codziennym funkcjonowaniu. Oświetlenie, ogrzewanie czy transport - na wielu płaszczyznach życia jest to element, który nie może zawodzić. Jednak w przypadku awarii konieczna jest pomoc fachowców świadczących usługi elektryczne, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie.


Ty również planujesz założenie takiej działalności? Jeśli chcesz otworzyć biznes zajmujący się instalacjami elektrycznymi, gotowy biznesplan pomoże Ci sporządzić własne dokumenty aplikacyjne. Na podstawie takiej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie swojej własnej działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, plan marketingowy, a także profesjonalna analiza SWOT.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie związana z usługami elektrycznymi, zaś głównym zadaniem firmy będzie instalacja elektryczna- instalacja niskoprądowa, czyli alarmy, monitoring oraz kontrole dostępu.

Oprócz wykonywania instalacji elektrycznej, zajęciem firmy będzie również przeprowadzenie remontu oraz montaże instalacji elektrycznej w mieszkaniach klientów. Zatem w ofercie działalności znajdzie się zarówno remont i montaż, jak i modyfikacja instalacji domofonowych, elektrycznych, teletechnicznych oraz alarmowych.

Uzupełnieniem tej oferty będzie współpraca z firmami wykonującymi meble na wymiar, a w ramach tej współpracy zakładanie urządzeń AGD, w tym gazowych oraz elektrycznych. Z usług firmy będą mogli skorzystać przede wszystkim osoby fizyczne. Natomiast do 20% odbiorców oferty zaliczać się będą podmioty gospodarcze.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • wnioskowane środki,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • plan marketingowy,
  • analiza SWOT,
  • konkurencja,
  • zatrudnienie i personel.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: