6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Remonty / Usługi wykończeniowe

Gotowy biznesplan:
Remonty / Usługi wykończeniowe

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (12 stron, ok   3700 wyrazów)
PKD główne: 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.39.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie działalności gospodarczej zajmującej się remontami/ usługami wykończeniowymi. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Lubinie.

Co zawiera biznesplan:

REMONTY / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI WYKOŃCZENIOWE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi wykończeniowe. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Lubinie.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług budowlanych, w głównej mierze usług wykończeniowych. W ramach prowadzonej działalności będą wykonywane wszystkie rodzaje robót wykończeniowych. Usługi będą świadczone w głównej mierze osobom fizycznym, podmioty gospodarcze będą stanowiły ok. 10% wszystkich klientów. Przede wszystkim będę to remonty mieszkań, w szczególności firma będzie specjalizowała się w przerabianiu i remontach kuchni i łazienek. Główne rodzaje usług to m.in.: układanie glazury i terakoty, montaż płyt GK, malowanie ścian, gładzie, tapetowanie, montaż paneli podłogowych, trawertyn, prace murarskie. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (12 stron, ok   3700 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • opis planowanej działalności / określenie usług
  • główny cel przedsięwzięcia
  • analiza rynku dostawców
  • analiza rynku odbiorców
  • opis działań marketingowych
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej - źródła finansowania
  • przewidywane efekty ekonomiczne
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.