6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: REMONTY  /  USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
REMONTY / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.39.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Świadczenie usług wykończeniowych i remontowych może być bardzo opłacalne, jeżeli jest się specjalistą w tej dziedzinie. Osoby, które chcą wyremontować mieszkanie oraz ci, którzy zajmują się budową domu, chętnie korzystają z usług fachowców.


Planujesz otworzyć własną działalność zajmującą się remontami i usługami wykończeniowymi? Z pomocą gotowego biznesplanu skompletujesz własną dokumentację aplikacyjną, dzięki której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach opracowanego przez nas biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzi m.in. analiza rynku dostawców, opis działań marketingowych, a także przedstawienie przewidywanych efektów ekonomicznych.

Firma budowlana opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim świadczeniem usług wykończeniowych. Głównymi zadaniami działalności będzie remont mieszkań, w głównej mierze przerabianie oraz remont łazienek i kuchni.

Zakres usług obejmować będzie zarówno układanie glazury i terakoty, malowanie ścian, montaż płyt GK, jak również tapetowanie, montaż paneli podłogowych, trawertyn, a także prace murarskie. Usługi oferowane przez firmę skierowane będą przede wszystkim do osób fizycznych, zaś w 10% odbiorców oferty znajdą się podmioty gospodarcze.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanej działalności/określenie usług,
  • główny cel przedsięwzięcia,
  • analiza rynku dostawców,
  • analiza rynku odbiorców,
  • opis działań marketingowych,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej – źródła finansowania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Lublinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: