Gotowy, przykładowy biznesplan: REMONTY  /  USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
REMONTY / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie,
43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej,
43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Świadczenie usług wykończeniowych i remontowych może być bardzo opłacalne, jeżeli jest się specjalistą w tej dziedzinie. Osoby, które chcą wyremontować mieszkanie oraz ci, którzy zajmują się budową domu, chętnie korzystają z usług fachowców.


Planujesz otworzyć własną działalność zajmującą się remontami i usługami wykończeniowymi? Z pomocą gotowego biznesplanu skompletujesz własną dokumentację aplikacyjną, dzięki której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach opracowanego przez nas biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzi m.in. analiza rynku dostawców, opis działań marketingowych, a także przedstawienie przewidywanych efektów ekonomicznych.

Firma budowlana opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim świadczeniem usług wykończeniowych. Głównymi zadaniami działalności będzie remont mieszkań, w głównej mierze przerabianie oraz remont łazienek i kuchni.

Zakres usług obejmować będzie zarówno układanie glazury i terakoty, malowanie ścian, montaż płyt GK, jak również tapetowanie, montaż paneli podłogowych, trawertyn, a także prace murarskie. Usługi oferowane przez firmę skierowane będą przede wszystkim do osób fizycznych, zaś w 10% odbiorców oferty znajdą się podmioty gospodarcze.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanej działalności/określenie usług,
  • główny cel przedsięwzięcia,
  • analiza rynku dostawców,
  • analiza rynku odbiorców,
  • opis działań marketingowych,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej – źródła finansowania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Lublinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: