6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 43.31.Z, 43.33.Z, 43.39.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Coraz więcej osób przeprowadzających remont we własnym domu preferuje pomoc doświadczonych fachowców. W tym celu poszukuje odpowiedzialnych, solidnych i rzetelnych firm, świadczących usługi remontowo-budowlane. Popyt na takie usługi jest duży, ponieważ z roku na rok ubywa prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie.


Jeśli planujesz prowadzić firmę świadczącą usługi remontowo-budowlane, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować dokumentację pozwalającą wnioskować o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie, otrzymasz szczegółowo sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. opis planowanej działalności, analiza rynku dostawców oraz charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie wykonywanie usług remontowo-budowlanych. W ofercie działalności znajdzie się przeprowadzanie remontów mieszkań, łazienek i poddasza, tynkowanie pomieszczeń, posadzki z gresu, naturalnego kamienia i terakoty, montaż podłóg, malowanie, szpachlowanie, kładzenie kafelek, elektromontaż- instalacja audio-wideo, a także instalacje WOD-KAN oraz realizacja projektów “pod klucz”.

Z oferty firmy będą mogły skorzystać przede wszystkim osoby fizyczne, ale również podmioty gospodarcze stanowiące 30% odbiorców tej oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanej działalności,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: