Gotowy, przykładowy biznesplan: ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie,
43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Coraz więcej osób przeprowadzających remont we własnym domu preferuje pomoc doświadczonych fachowców. W tym celu poszukuje odpowiedzialnych, solidnych i rzetelnych firm, świadczących usługi remontowo-budowlane. Popyt na takie usługi jest duży, ponieważ z roku na rok ubywa prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie.


Jeśli planujesz prowadzić firmę świadczącą usługi remontowo-budowlane, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować dokumentację pozwalającą wnioskować o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie, otrzymasz szczegółowo sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. opis planowanej działalności, analiza rynku dostawców oraz charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie wykonywanie usług remontowo-budowlanych. W ofercie działalności znajdzie się przeprowadzanie remontów mieszkań, łazienek i poddasza, tynkowanie pomieszczeń, posadzki z gresu, naturalnego kamienia i terakoty, montaż podłóg, malowanie, szpachlowanie, kładzenie kafelek, elektromontaż- instalacja audio-wideo, a także instalacje WOD-KAN oraz realizacja projektów “pod klucz”.

Z oferty firmy będą mogły skorzystać przede wszystkim osoby fizyczne, ale również podmioty gospodarcze stanowiące 30% odbiorców tej oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanej działalności,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: