Gotowy, przykładowy biznesplan: ROBOTY ZIEMNE / USŁUGI BRUKARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ROBOTY ZIEMNE / USŁUGI BRUKARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Praca brukarza wbrew pozorom składa się na o wiele więcej czynności niż samo położenie kostki brukowej. Często jest też konieczne usunięcie starego podłoża i przygotowanie nowej powierzchni. Jest to praca wymagająca dużego wysiłku i jednocześnie precyzji, dlatego wiele osób pragnie powierzyć swoje mienie wykonawcom profesjonalnym w swoim fachu.


Jeżeli chcesz dołączyć do grona przedsiębiorców i planujesz otworzyć własną firmę świadczącą usługi brukarskie i robót ziemnych, gotowy biznesplan pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. dane dotyczące planowanej działalności, cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej oraz analiza rynku, na którym firma zamierza działać.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła usługi ziemne i brukarskie. Zadaniem działalności będzie wykonywanie przekopów metodą bezwykopową, a także kompleksowe układanie kostki brukowej oraz obrzeży trawnikowych i krawężników.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • analiza rynku konkurencji,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • analiza SWOT,
 • analiza potencjalnego ryzyka, które może przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: