Gotowy, przykładowy biznesplan: OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 59.11.Z - Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych,
85.59.Z - ,
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób posiada zwierzaki domowe. Najbardziej popularniejsze są psy i koty. Zwierzaki stały się naszymi członkami rodzin. Dbamy o niech w każdej sferze życia. Problem pojawia się kiedy np. musimy wyjechać na wakacje i nie mamy z kim zostawić naszego pupila. Zazwyczaj nie chcemy sprawiać kłopotu znajomym czy rodzinie, więc szukamy jak najlepszej opcji. Ostatnio rozwinęła się usługa opieki nad zwierzętami, właściciele zwierzaków mają pewność, że są one pod profesjonalną opieką, a oni sami mogą spokojne wypoczywać na wakacjach.


Jeżeli chcesz założyć własną firmę zajmującą się opieką nad zwierzętami, możesz postarać się o uzyskanie odpowiedniego dofinansowania. Aplikowanie o dotacje nie jest trudne, ale warto jest mieć skompletowane dokumenty. Pośród potrzebnych dokumentów jest biznesplan. Warto zainwestować w to by był napisany profesjonalnie i spełniał wszystkie wymogi. Nasz gotowy biznesplan jest specjalnie przygotowany, aby zwiększyć twoje szansę na uzyskanie dofinansowania.

Co zawiera nasz biznesplan:

W naszym pakiecie znajdziesz kompleksowo przygotowane dokumenty. Znajdują się tam między innymi: opis działalności głównej i pobocznej, charakterystykę konkurencji i charakterystykę klienta planowanej działalności. Korzystając z udostępnionego pakietu dokumentów ułatwiasz sobie kompletowanie dokumentów i samą aplikację o potrzebne dofinansowanie. Dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się kompleksową usługą związaną z opieką nad zwierzętami domowymi oraz prowadzeniem szkoleń głównie z zakresu opieki nad zwierzętami. Ponadto będą przygotowywane materiały filmowe, zdjęciowe ze zwierzętami domowymi w roli głównej.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 • Informacja o wnioskodawcy
 • Opis projektowanego przedsięwzięcia
 • Cel i opis działalności gospodarczej:
 • Opis potrzeby realizacji i celu planowanego przedsięwzięcia.
 • Motywy do rozpoczęcia działalności gospodarzej
 • Opis działalności głównej i pobocznej.
 • Opis szans powodzenia na rynku
 • Opis branży związanej z działalnością gospodarczej
 • Charakterystyka konkurencji
 • Charakterystyka potencjalnych klientów.
 • Opis popytu
 • Sposoby pozyskania klienta
 • Opis metod uzyskania klienta
 • Lokalizacja planowanej działalności gospodarczej
 • Opis sposobu zarządzania przedsiębiorstwem.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Warszawie. Możesz go wykorzystać do własnych potrzeb i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: