6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI GROOMERSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI GROOMERSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.76.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Coraz więcej osób, decydując się na psa lub kota, wybiera zwierzęta rasowe, wymagające profesjonalnej pielęgnacji. Właściciele, chcąc zadbać o wygląd swoich pupili, decydują się na powierzenie ich rzetelnym salonom groomerskim.


Specjalizujesz się w pielęgnowaniu zwierząt domowych i planujesz otworzyć własną działalność? Użyj w tym celu gotowego biznesplanu, który pomoże Ci sporządzić dokumenty aplikacyjne o dofinansowanie na rozpoczęcie planowanego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Opracowanie biznesplanu jest rzeczą niezbędną dla dobrej organizacji pracy w firmie. Dzięki niemu Twoje działania będą przemyślane i nakierowane na cel, który zamierzasz osiągnąć. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów może być jednak czasochłonne, dlatego oferujemy Ci narzędzie, które usprawni proces otrzymania dotacji.

W ramach biznesplanu otrzymujesz kompleksową dokumentację zawierającą m.in. szczegółową analizę rynku dostawców, specyfikację kosztów oraz sposoby promocji i reklamy.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług groomerskich. Działalność będzie specjalizowała się przede wszystkim w strzyżeniu oraz pielęgnacji psów i kotów.

W ofercie znajdą się zabiegi dotyczące mycia, czesania, strzyżenia, obcinania pazurów, pielęgnacji sierści, czyszczenia oczu i uszu, usuwania insektów, a także trymowania, czyli usuwania martwej sierści oraz tworzenia fryzury związanej z przygotowaniem do wystaw.

Działalność będzie oferowała również sprzedaż karm, kosmetyków oraz akcesoriów dla psów między innymi gryzaków, zabawek i środków czystości.

Usługi będą świadczone w stacjonarnym salonie mieszczącym się w Twoim miejscu zamieszkania. Salon psiej urody będzie otwarty od godziny 9.00 do godziny 17.00.

Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do indywidualnych klientów. Salon będzie również współpracował z działalnością zajmującą się przygotowywaniem psów do wystaw.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
 • analiza konkurencji - otoczenia, na którym firma zamierza działać,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia,
 • zestawienie środków własnych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: