Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI GROOMERSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI GROOMERSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.76.Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Coraz więcej osób, decydując się na psa lub kota, wybiera zwierzęta rasowe, wymagające profesjonalnej pielęgnacji. Właściciele, chcąc zadbać o wygląd swoich pupili, decydują się na powierzenie ich rzetelnym salonom groomerskim.


Specjalizujesz się w pielęgnowaniu zwierząt domowych i planujesz otworzyć własną działalność? Użyj w tym celu gotowego biznesplanu, który pomoże Ci sporządzić dokumenty aplikacyjne o dofinansowanie na rozpoczęcie planowanego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Opracowanie biznesplanu jest rzeczą niezbędną dla dobrej organizacji pracy w firmie. Dzięki niemu Twoje działania będą przemyślane i nakierowane na cel, który zamierzasz osiągnąć. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów może być jednak czasochłonne, dlatego oferujemy Ci narzędzie, które usprawni proces otrzymania dotacji.

W ramach biznesplanu otrzymujesz kompleksową dokumentację zawierającą m.in. szczegółową analizę rynku dostawców, specyfikację kosztów oraz sposoby promocji i reklamy.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług groomerskich. Działalność będzie specjalizowała się przede wszystkim w strzyżeniu oraz pielęgnacji psów i kotów.

W ofercie znajdą się zabiegi dotyczące mycia, czesania, strzyżenia, obcinania pazurów, pielęgnacji sierści, czyszczenia oczu i uszu, usuwania insektów, a także trymowania, czyli usuwania martwej sierści oraz tworzenia fryzury związanej z przygotowaniem do wystaw.

Działalność będzie oferowała również sprzedaż karm, kosmetyków oraz akcesoriów dla psów między innymi gryzaków, zabawek i środków czystości.

Usługi będą świadczone w stacjonarnym salonie mieszczącym się w Twoim miejscu zamieszkania. Salon psiej urody będzie otwarty od godziny 9.00 do godziny 17.00.

Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do indywidualnych klientów. Salon będzie również współpracował z działalnością zajmującą się przygotowywaniem psów do wystaw.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
 • analiza konkurencji - otoczenia, na którym firma zamierza działać,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia,
 • zestawienie środków własnych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: