
Gotowy, przykładowy biznesplan:
POMIAR HAŁASU

Standard | Premium |
---|---|
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) | Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) |
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) | Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx) |
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) | Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) |
- | Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki |
Informacje na temat biznesplanu:
Wiele zakładów przemysłowych i urzędów miast zleca wykonanie pomiaru hałasu. Powodem rozwinięcia tej branży jest duża ilość maszyn wywołujących głośne dźwięki, które mogą mieć wpływ na uszkodzenie słuchu.
Ty również chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą zajmującą się pomiarem hałasu? Z przygotowanym przez nas biznesplanem jesteś w stanie samodzielnie przygotować dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie biznesu.
Co zawiera biznesplan
W biznesplanie, który otrzymasz, znajduje się kompleksowo sporządzona dokumentacja związana z działalnością. Uzyskasz m.in. szczegółową specyfikację wydatków, plan strategiczny projektu oraz profesjonalną analizę SWOT.
Firma opisywana w gotowym biznesplanie będzie zajmowała się nie tylko pomiarem hałasu, ale również projektowaniem akustycznym. Sektorem funkcjonowania działalności będzie sektor usług dla przemysłu.
Usługi oferowane przez firmę będą dotyczyły pomiaru zarówno mocy akustycznej maszyn i urządzeń, jak i hałasu komunikacyjnego, przemysłowego, z maszyn, urządzeń oraz w budynkach mieszkalnych, a także wyznaczania “in situ” skuteczności ekranów akustycznych i zawodowej ekspozycji na hałas.
Oprócz tego do zadań firmy będzie należało również wykonywanie projektów akustycznych, w tym modelowanie, komputerowe wizualizacje graficzne oraz prognozowanie. Wszystkie usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta, nie tylko w jego prywatnym domu, ale również w miejscach pracy.
Biznesplan składa się z następujących dokumentów:
- Wniosek:
- dane wnioskodawcy,
- szczegółowa specyfikacja wydatków,
- kalkulacja kosztów.
- Biznesplan:
- dane wnioskodawcy,
- streszczenie projektu przedsięwzięcia,
- cele działalności gospodarczej,
- zasoby firmy,
- lokalizacja,
- plan strategiczny projektu,
- analiza strategiczna metodą SWOT,
- wybór i wdrożenie strategii,
- plan techniczny,
- opis produktów - oferta,
- kwestie techniczne,
- analiza marketingowa,
- uzasadnienie wyboru planowanej działalności gospodarczej, szanse powodzenia i utrzymania się na rynku w oparciu o dane,
- prognoza kształtowania się popytu - analiza rynku,
- charakterystyka potencjalnych klientów,
- plan działań marketingowych,
- plan organizacyjny,
- zatrudnienie pracowników i struktura organizacyjna,
- analiza finansowo-ekonomiczna,
- rachunek wyników w złotówkach.
Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Rybniku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.
Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.