Gotowy, przykładowy biznesplan: POMOC DROGOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
POMOC DROGOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Tysiące osób każdego dnia porusza się prywatnymi bądź służbowymi samochodami. Niestety, samochody się psują i niejednokrotnie potrzebują oni transportu dla swoich niesprawnych pojazdów. W takich sytuacjach niezbędne są usługi pomocy drogowej. Wspomniane zapotrzebowanie może być wykorzystane jako świetny pomysł na biznes.


Jeżeli zamierzasz rozpocząć własną działalność gospodarczą świadczącą usługi pomocy drogowej, z pomocą gotowego biznesplanu, przygotowanego dla Ciebie, sporządzisz dokumentację aplikacyjną, dzięki której możesz ubiegać się o dodatkowe środki na otwarcie swojego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W komplecie dokumentów przygotowanych w ramach biznesplanu znajdziesz m.in. analizę SWOT, sprawozdanie finansowe oraz rachunek zysków i strat. Pomogą Ci one w usprawnieniu organizacji pracy w firmie i określeniu jej priorytetów.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie zajmowała się zarówno holowaniem pojazdów, jak również wykonywaniem drobnych napraw. W ofercie firmy znajdzie się holowanie i naprawa pojazdów oraz świadczenie pozostałych usług transportowych korzystając z lawety będącej własnością firmy.

Z usług działalności będą mogły skorzystać wszystkie osoby potrzebujące transportu swoich niesprawnych pojazdów - przedstawiciele firm oraz osoby prywatne.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • plan marketingowy,
  • charakterystyka rynku,
  • prognoza przychodów z planowanej działalności,
  • analiza SWOT,
  • uproszczone sprawozdanie finansowe i analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia na okres 3 lat,
  • uproszczony rachunek zysków i strat.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach w ramach programu “Pożyczymy ci sukcesu”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: