6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: POMOC DROGOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
POMOC DROGOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 52.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Tysiące osób każdego dnia porusza się prywatnymi bądź służbowymi samochodami. Niestety, samochody się psują i niejednokrotnie potrzebują oni transportu dla swoich niesprawnych pojazdów. W takich sytuacjach niezbędne są usługi pomocy drogowej. Wspomniane zapotrzebowanie może być wykorzystane jako świetny pomysł na biznes.


Jeżeli zamierzasz rozpocząć własną działalność gospodarczą świadczącą usługi pomocy drogowej, z pomocą gotowego biznesplanu, przygotowanego dla Ciebie, sporządzisz dokumentację aplikacyjną, dzięki której możesz ubiegać się o dodatkowe środki na otwarcie swojego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W komplecie dokumentów przygotowanych w ramach biznesplanu znajdziesz m.in. analizę SWOT, sprawozdanie finansowe oraz rachunek zysków i strat. Pomogą Ci one w usprawnieniu organizacji pracy w firmie i określeniu jej priorytetów.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie zajmowała się zarówno holowaniem pojazdów, jak również wykonywaniem drobnych napraw. W ofercie firmy znajdzie się holowanie i naprawa pojazdów oraz świadczenie pozostałych usług transportowych korzystając z lawety będącej własnością firmy.

Z usług działalności będą mogły skorzystać wszystkie osoby potrzebujące transportu swoich niesprawnych pojazdów - przedstawiciele firm oraz osoby prywatne.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • plan marketingowy,
  • charakterystyka rynku,
  • prognoza przychodów z planowanej działalności,
  • analiza SWOT,
  • uproszczone sprawozdanie finansowe i analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia na okres 3 lat,
  • uproszczony rachunek zysków i strat.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach w ramach programu “Pożyczymy ci sukcesu”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: