Gotowy, przykładowy biznesplan: TAKSÓWKA OSOBOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TAKSÓWKA OSOBOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 49.32.Z - Działalność taksówek osobowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Przewozy taksówką są popularne zwłaszcza w większych miastach, wśród osób, które potrzebują transportu z kina czy z lotniska. Stanowi to bardzo dochodowy biznes i daje wiele satysfakcji tym, dla których samochody są pasją i jednocześnie uwielbiają pomagać innym.


Jeśli zamierzasz otworzyć własną firmą świadczącą usługi taksówkarskie, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci w lepszym zarządzaniu Twoją firmą oraz jest konieczna do pozyskania dofinansowania z Urzędu Pracy. Znajdziesz w nim m.in. opis zasięgu terytorialnego planowanej działalności gospodarczej, analizę SWOT, a także plan działań marketingowych.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie działała w branży taksówkarskiej. Jej zadaniem będzie prowadzenie osobowej taksówki, oferującej przewozy indywidualne na zamówienie. Usługa będzie świadczona nie tylko na terenie miasta, ale również jego okolicach.

Działalność będzie połączona z korporacją taksówkarską, która w głównej mierze będzie zarządzała indywidualnych kursami. W mniejszym stopniu będzie możliwy kontakt z klientem na postoju taksówek. Firma będzie działała poniedziałek czwartek od godziny 12.00 do godziny 23.00 oraz piątek niedziela od godziny 16.00 do godziny 04.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowanej działalności gospodarczej),
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowy,
 • charakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów, towarów lub usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytu,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia (analiza SWOT),
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania,
 • załącznik nr 1 - kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • załącznik nr 2 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • załącznik nr 3 - uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie,
 • załącznik nr 4 - przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku),
 • oświadczenia wnioskodawcy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: