Gotowy, przykładowy biznesplan: PRACE OGRODNICZE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRACE OGRODNICZE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Jeżeli masz zamiar otworzyć własny biznes, a Twoją pasją są projektowanie przestrzeni i prace ogrodnicze, pomyśl o założeniu firmy oferującej kompleksowe usługi tworzenia i pielęgnacji ogrodów.


Obecnie można zauważyć duże zapotrzebowanie na usługi ogrodnicze. Coraz więcej osób posiada własne ogrody, tarasy, które chcieliby zagospodarować pięknymi roślinami, jednak nie zawsze mają czas, a nawet rękę do takiej roślinności. W związku z tym poszukują firm świadczących tego typu usługi.

Aby rozpocząć prowadzenie działalności, wykorzystaj gotowy biznesplan, który znajduje się na naszej stronie. Będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem w komplementowaniu własnej dokumentacji aplikacyjnej. Na jej podstawie możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Firma opisana w przykładowym biznesplanie nie tylko będzie realizowała zlecenia według własnej inwencji oraz projektów, ale również będzie świadczyła usługi związane zarówno z budową i aranżacją terenów zielonych, jak i ich przebudową oraz utrzymaniem.

Oprócz tego będzie się zajmować projektowaniem ogrodów, tarasów, balkonów bądź skwerów, zakładaniem trawników, a także instalacją nawadniania, rewitalizacją zielonych terenów oraz cięciem i pielęgnacją krzewów i drzew.

W ofercie znajdzie się również wykonywanie projektów, czyszczenie rynien, mycie elewacji, aranżacje we wnętrzach, cięcie drzew owocowych u sadowników oraz budowanie zadaszeń, tarasów, mebli i konstrukcji ogrodowych, a także montaż ogrodzeń i wycinanie drzew.

Usługi te będą wykonywane w okresie jesienno-zimowym. Ze wszystkim usług oferowanych przez Twoją działalność będą mogli skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • charakterystyka rynku i konkurencji,
  • analiza SWOT,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: