6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRACE OGRODNICZE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRACE OGRODNICZE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 81.30.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Jeżeli masz zamiar otworzyć własny biznes, a Twoją pasją są projektowanie przestrzeni i prace ogrodnicze, pomyśl o założeniu firmy oferującej kompleksowe usługi tworzenia i pielęgnacji ogrodów.


Obecnie można zauważyć duże zapotrzebowanie na usługi ogrodnicze. Coraz więcej osób posiada własne ogrody, tarasy, które chcieliby zagospodarować pięknymi roślinami, jednak nie zawsze mają czas, a nawet rękę do takiej roślinności. W związku z tym poszukują firm świadczących tego typu usługi.

Aby rozpocząć prowadzenie działalności, wykorzystaj gotowy biznesplan, który znajduje się na naszej stronie. Będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem w komplementowaniu własnej dokumentacji aplikacyjnej. Na jej podstawie możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Firma opisana w przykładowym biznesplanie nie tylko będzie realizowała zlecenia według własnej inwencji oraz projektów, ale również będzie świadczyła usługi związane zarówno z budową i aranżacją terenów zielonych, jak i ich przebudową oraz utrzymaniem.

Oprócz tego będzie się zajmować projektowaniem ogrodów, tarasów, balkonów bądź skwerów, zakładaniem trawników, a także instalacją nawadniania, rewitalizacją zielonych terenów oraz cięciem i pielęgnacją krzewów i drzew.

W ofercie znajdzie się również wykonywanie projektów, czyszczenie rynien, mycie elewacji, aranżacje we wnętrzach, cięcie drzew owocowych u sadowników oraz budowanie zadaszeń, tarasów, mebli i konstrukcji ogrodowych, a także montaż ogrodzeń i wycinanie drzew.

Usługi te będą wykonywane w okresie jesienno-zimowym. Ze wszystkim usług oferowanych przez Twoją działalność będą mogli skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • charakterystyka rynku i konkurencji,
  • analiza SWOT,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: