6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Prace ogrodnicze

Gotowy biznesplan:
Prace ogrodnicze

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (23 stron, ok   7000 wyrazów)
PKD główne: 81.30.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz prowadzić działalność gospodarczą zajmującą się pracami ogrodowymi to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu własnych dokumentów. Proponujemy wniosek do Urzędu Pracy w Katowicach.

Co zawiera biznesplan:

PRACE OGRODNICZE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ PRACE OGRODOWE,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi zagospodarowania ogrodu. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.Działalność będzie polegała na opierała się na realizacji zleceń według inwencji własnej i projektów oraz świadczeniu usług związanych z budową, aranżacją, utrzymaniem, przebudową terenów zielonych. W ofercie będą znajdowały się następujące usługi i prace: Projektowanie ogrodów, balkonów, tarasów, skwerów; Zakładanie trawników i instalacji nawadniania; Rewitalizacja terenów zielonych; Cięcie i pielęgnacja drzew i krzewów. W okresie jesienno-zimowym również: wykonywanie projektów, aranżacje w wnętrzach, czyszczenie rynien, mycie elewacji oraz cięcie drzew owocowych u sadowników znajdujących się w województwie a także Montaż ogrodzeń, budowa zadaszeń, tarasów, mebli i konstrukcji ogrodowych Drugim filarem działalności będzie wycinanie drzew. Oferta będzie skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (23 stron, ok   7000 wyrazów)  Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • informcje o wnioskodawcy
  • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
  • dane dotyczące planowanej działalności
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej
  • charakterystyka rynku i konkurencji
  • analiza swot
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.