Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Jak można zauważyć, zapotrzebowanie na usługi związane z wykończeniami jest bardzo duże. Wielu ludzi preferuje skorzystanie z pomocy fachowców niż na własną rękę remontować własne mieszkanie. W związku z tym poszukują profesjonalnych, doświadczonych, a przede wszystkich dokładnych i dobrych w swoim fachu działalności zajmujących się wykończeniami oraz remontami pomieszczeń.


Jeżeli zajmujesz się wykończeniami, możesz aplikować o uzyskanie dotacji na rozpoczęcie działalności własnej firmy. Aplikacja odbędzie się łatwiej jeśli będziesz posiadał napisany biznesplan. Brak doświadczenia w pisaniu biznesplanu nie jest przeszkodą. Możesz skorzystać z pomocy specjalistów i otrzymać fachowy wzór biznesplanu.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak między innymi: opis głównych i potencjalnych odbiorców produktu, prognozę przychodów z planowanej działalności i analizę SWOT.

Udostępnione dokumenty ułatwią twoją aplikację o dofinansowanie. Wszystkie zostały napisane zgodnie z wymaganymi standardami. Skompletowane i uzupełnione dokumenty wystarczy zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Działalność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie świadczyła przede wszystkim usługi remontowo-budowlane. Działalność zajmować się będzie zarówno remontami mieszkań, jak i łazienek i podłóg oraz tynkowaniem pomieszczeń. W ofercie firmy znajdzie się nie tylko tynkowanie ozdobne i tradycyjne, ale również obróbka otworów okiennych, uzupełnianie tynków, a także kafelkowanie oraz montaż drzwi zewnętrznych. Zakres usług oraz harmonogram prac i projekt będzie ustalany razem z klientem. Przed rozpoczęciem remontu będzie również przygotowywana lista niezbędnych do pracy materiałów, a także dokonywana dokładna wycena. Wszystkie prace będą wykonywane w szczególności na materiałach, które będą dostarczone przez konsumenta. Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych, zaś 30% odbiorców tej oferty stanowić będą podmioty gospodarcze.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu/usług,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu,
 • charakterystyka konkurencji (w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu, proszę wskazać zalety produktu/usługi różnicujące go od innych istniejących na rynku produktów/usług),
 • charakterystyka rynku,
 • analiza swot,
 • dystrybucja i promocja,
 • prognoza przychodów z planowanej działalności,
 • analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach projektu „projekt bielska przedsiębiorczość bez barier”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: