6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 43.39.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Jak można zauważyć, zapotrzebowanie na usługi związane z wykończeniami jest bardzo duże. Wielu ludzi preferuje skorzystanie z pomocy fachowców niż na własną rękę remontować własne mieszkanie. W związku z tym poszukują profesjonalnych, doświadczonych, a przede wszystkich dokładnych i dobrych w swoim fachu działalności zajmujących się wykończeniami oraz remontami pomieszczeń.


Jeżeli zajmujesz się wykończeniami, możesz aplikować o uzyskanie dotacji na rozpoczęcie działalności własnej firmy. Aplikacja odbędzie się łatwiej jeśli będziesz posiadał napisany biznesplan. Brak doświadczenia w pisaniu biznesplanu nie jest przeszkodą. Możesz skorzystać z pomocy specjalistów i otrzymać fachowy wzór biznesplanu.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak między innymi: opis głównych i potencjalnych odbiorców produktu, prognozę przychodów z planowanej działalności i analizę SWOT.

Udostępnione dokumenty ułatwią twoją aplikację o dofinansowanie. Wszystkie zostały napisane zgodnie z wymaganymi standardami. Skompletowane i uzupełnione dokumenty wystarczy zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Działalność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie świadczyła przede wszystkim usługi remontowo-budowlane. Działalność zajmować się będzie zarówno remontami mieszkań, jak i łazienek i podłóg oraz tynkowaniem pomieszczeń. W ofercie firmy znajdzie się nie tylko tynkowanie ozdobne i tradycyjne, ale również obróbka otworów okiennych, uzupełnianie tynków, a także kafelkowanie oraz montaż drzwi zewnętrznych. Zakres usług oraz harmonogram prac i projekt będzie ustalany razem z klientem. Przed rozpoczęciem remontu będzie również przygotowywana lista niezbędnych do pracy materiałów, a także dokonywana dokładna wycena. Wszystkie prace będą wykonywane w szczególności na materiałach, które będą dostarczone przez konsumenta. Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych, zaś 30% odbiorców tej oferty stanowić będą podmioty gospodarcze.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu/usług,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu,
 • charakterystyka konkurencji (w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu, proszę wskazać zalety produktu/usługi różnicujące go od innych istniejących na rynku produktów/usług),
 • charakterystyka rynku,
 • analiza swot,
 • dystrybucja i promocja,
 • prognoza przychodów z planowanej działalności,
 • analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach projektu „projekt bielska przedsiębiorczość bez barier”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: