Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Fachowcy w branży remontowo-budowlanej są stale poszukiwani. Wiele osób kupuje mieszkania w surowym stanie, bądź buduje domy. Większość z nas nie ma takich umiejętności aby samemu wyremontować mieszkanie lub zbudować dom. Dobrzy specjaliści mają bardzo duży czas oczekiwania, co potwierdza zapotrzebowanie na tego typu usługi.


Jeżeli zajmujesz się usługami remontowo-budowlanymi, możesz starać się o dofinansowanie na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Aplikacja o dofinansowanie jest bardziej skuteczna, gdy posiadamy swój biznesplan. Brak doświadczenia w pisaniu biznesplanu, nie wyklucza nas w aplikacji o dotacje. Możemy skorzystać z fachowego wzoru biznesplanu który spełnia wymagania Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan:

Wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak między innymi: przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej, analizę SWOT czy proponowaną formę zabezpieczenia zwrotu dofinansowania. Udostępnione wnioski ułatwią Ci skompletowanie dokumentów potrzebnych do procedury uzyskiwania dotacji. Zwiększą one również twoje szansę. Wypełniony biznesplan i wnioski wystarczy uzupełnić i złożyć w swoim Urzędzie Pracy.

Biznes opisany w planie będzie świadczył przede wszystkim usługi remontowo-budowlane. Zajęciem firmy będzie przeprowadzanie nie tylko remontu mieszkań, ale również łazienek i poddasza, a także montaż podłóg oraz tynkowanie pomieszczeń. W ofercie działalności znajdzie się również uzupełnianie tynków, kafelkowanie, montaż drzwi zewnętrznych, tynkowanie zarówno tradycyjne, jak i ozdobne oraz obróbka otworów drzwiowych i okiennych. Oferta skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych, zaś 30% odbiorców tej oferty stanowić będą podmioty gospodarcze.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • analiza swot,
  • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,oraz źródła ich finansowania,
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
  • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: