6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCH DLA DZIECI HANDMADE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCH DLA DZIECI HANDMADE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 13.92.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Dla każdego rodzica jego dziecko jest najważniejsze. Dlatego pragnie także obdarzać je rzeczami, które są zarówno piękne, jak i unikalne. Jeśli zajmujesz się tworzeniem rzeczy handmade i dopatrujesz się w tym dużego potencjału na biznes, już teraz zacznij przygotowywać odpowiednie dokumenty.


Gotowy biznesplan, który chcemy Ci zaoferować, jest wielką pomocą w usprawnieniu organizacji pracy w firmie a opracowana dokumentacja ułatwia proces pozyskania dotacji na prowadzenie nowego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który zamówisz, zawiera w sobie kompleksowo sporządzoną dokumentację. Znajdziesz tam m.in. profesjonalną analizę SWOT, opis planowanego przedsięwzięcia oraz kalkulację wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej.

Firma opisana w przygotowanym dla Ciebie przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się produkcją artykułów dziecięcych oraz elementów wystroju dziecięcego pokoju.

Do tworzonych przez Ciebie wyrobów należeć będą: koce piknikowe, dwustronne ochraniacze do łóżeczka, dwustronna pościel do łóżeczka, kocyki, poduszki dekoracyjne, jak i ozdobne, pościel oraz kocyki dla lalek, girlandy, proporczyki, chorągiewki, dwustronne kosze na zabawki, obrazki tkaninowe, pokrowce, rożki dla noworodków, worki na buty, zawieszki, zabawki (w tym pluszaki, maty edukacyjne i zabawki z elementami sensorycznymi).

Ofertę będą uzupełniać zasłony, rolety rzymskie, poduszki na krzesła, personalizacja artykułów - haft z imieniem, odzież dla dzieci, a także haftowanie maszynowe na odzieży, ozdobach i dodatkach.

Produkcja oraz sprzedaż wyrobów będzie realizowana z własnego domu. Z oferty działalności będą mogli skorzystać klienci z całego kraju, a kontakt z nimi będzie zarówno telefoniczny, jak i przez Internet.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • charakterystyka potencjalnych klientów,
  • perspektywy rozwoju planowanej działalności,
  • stan przygotowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • zasięg rynku,
  • analiza SWOT,
  • kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej,
  • specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach wnioskowanej dotacji,
  • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piasecznie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: