Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCH DLA DZIECI HANDMADE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCH DLA DZIECI HANDMADE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 13.92.Z - Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Dla każdego rodzica jego dziecko jest najważniejsze. Dlatego pragnie także obdarzać je rzeczami, które są zarówno piękne, jak i unikalne. Jeśli zajmujesz się tworzeniem rzeczy handmade i dopatrujesz się w tym dużego potencjału na biznes, już teraz zacznij przygotowywać odpowiednie dokumenty.


Gotowy biznesplan, który chcemy Ci zaoferować, jest wielką pomocą w usprawnieniu organizacji pracy w firmie a opracowana dokumentacja ułatwia proces pozyskania dotacji na prowadzenie nowego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który zamówisz, zawiera w sobie kompleksowo sporządzoną dokumentację. Znajdziesz tam m.in. profesjonalną analizę SWOT, opis planowanego przedsięwzięcia oraz kalkulację wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej.

Firma opisana w przygotowanym dla Ciebie przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się produkcją artykułów dziecięcych oraz elementów wystroju dziecięcego pokoju.

Do tworzonych przez Ciebie wyrobów należeć będą: koce piknikowe, dwustronne ochraniacze do łóżeczka, dwustronna pościel do łóżeczka, kocyki, poduszki dekoracyjne, jak i ozdobne, pościel oraz kocyki dla lalek, girlandy, proporczyki, chorągiewki, dwustronne kosze na zabawki, obrazki tkaninowe, pokrowce, rożki dla noworodków, worki na buty, zawieszki, zabawki (w tym pluszaki, maty edukacyjne i zabawki z elementami sensorycznymi).

Ofertę będą uzupełniać zasłony, rolety rzymskie, poduszki na krzesła, personalizacja artykułów - haft z imieniem, odzież dla dzieci, a także haftowanie maszynowe na odzieży, ozdobach i dodatkach.

Produkcja oraz sprzedaż wyrobów będzie realizowana z własnego domu. Z oferty działalności będą mogli skorzystać klienci z całego kraju, a kontakt z nimi będzie zarówno telefoniczny, jak i przez Internet.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • charakterystyka potencjalnych klientów,
  • perspektywy rozwoju planowanej działalności,
  • stan przygotowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • zasięg rynku,
  • analiza SWOT,
  • kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej,
  • specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach wnioskowanej dotacji,
  • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piasecznie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: