6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA PANELI GIPSOWYCH / KAMIENI DEKORACYJNYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA PANELI GIPSOWYCH / KAMIENI DEKORACYJNYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 23.62.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Bardzo dużo ludzi zwraca uwagę na aranżację wnętrz swoich domów. Czujemy się dobrze w gustownych wnętrzach, zaaranżowanych w ciekawym stylu. Jednym ze sposobów aranżacji pokoju będzie wykorzystanie paneli gipsowych. Poszukujemy dobrych specjalistów, którzy wykonają panele, które będą upiększały wnętrza naszych domów lub mieszkań. Jeżeli pracujesz w tej branży i cechuje Cię doświadczenie i profesjonalizm, możesz postarać się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Jedną ze składowych w ubieganiu się o dofinansowanie jest biznesplan. Dla osób niedoświadczonych w pisaniu biznesplanu, lepsze będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Przykładowy biznesplan będzie zawierał m.in.: analiza mocnych i słabych stron planowanego przedsięwzięcia, dane dotyczące rynku, konkurencji i reklamy czy przewidywane efekty ekonomiczno-finansowe przedsięwzięcia.

Co zawiera nasz biznesplan

Jeżeli planujesz taki biznes, ale nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, skorzystaj z pomocy. Przykładowy biznesplan napisany przez ekspertów zwiększy szanse na uzyskanie potrzebnej dotacji. Posiadając cały komplet dokumentów wystarczy, że uzupełnisz je i złożysz w swoim Urzędzie Pracy.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim produkcją paneli gipsowych 3D, a także kamieni dekoracyjnych. Na początku prowadzenia biznesu, sprzedaż wyrobów będzie odbywała się za pośrednictwem stron takich jak chociażby allegro.pl oraz wszelkich portali ogłoszeniowych. Wraz z rozwojem firmy, Twoi klienci będą mieli możliwość nabycia towaru za pomocą sklepu internetowego. Oferta kierowana jest bezpośrednio do klientów indywidualnych, nie tylko na terenie miasta, ale również jego okolicach. Przesyłki będą dostarczane osobiście za pomocą własnego samochodu dostawczego jedynie klientom zamieszkujących Twoje województwo.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków.
 2. Biznesplan
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • dane dotyczące rynku, konkurencji i reklamy,
  • analiza mocnych i słabych stron planowanego przedsięwzięcia,
  • działalności gospodarczej,
  • przewidywane efekty ekonomiczno-finansowe przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Myszkowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: