6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Produkcja Paneli Gipsowych / Kamieni Dekoracyjnych

Gotowy biznesplan:
Produkcja Paneli Gipsowych / Kamieni Dekoracyjnych

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK + BIZNESPLAN (19 STRON, 3 500 WYRAZÓW)
PKD główne: 23.62.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz otwarcie firmy zajmującej się produkcją paneli gipsowych i kamieni dekoracyjnych? Ten  wniosek oraz biznesplan pozwolą Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Myszkowie.

Co zawiera biznesplan:

PRODUKCJA PANELI GIPSOWYCH / KAMIENI DEKORACYJNYCH

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ PRODUKCJĄ GIPSOWYCH PANELI ORAZ KAMIENI DEKORACYJNYCH, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z produkcją paneli gipsowych 3D oraz kamieni dekoracyjnych. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Myszkowie.Dokumentacja dotyczy firmy zajmującej się produkcją paneli gipsowych 3D oraz kamieni dekoracyjnych. Działalność jest prowadzona na terenie miasta Myszków oraz okolic. Sprzedaż będzie odbywała się poprzez internet – allegro.pl oraz portale ogłoszeniowe, w przyszłości poprzez własny sklep internetowy. Na terenie województwa dostawa produktów do klienta będzie odbywała się własnym samochodem dostawczym. Potencjalni klienci to przede wszystkim klienci indywidualni.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- WNIOSEK + BIZNESPLAN (19 STRON, 3 500 WYRAZÓW)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- Dane dotyczące bezrobotnego- Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania- Szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków.2. BIZNESPLAN- Opis planowanego przedsięwzięcia- Dane dotyczące rynku , konkurencji i reklamy- Analiza mocnych i słabych stron planowanego przedsięwzięcia – działalności gospodarczej- Przewidywane efekty ekonomiczno-finansowe przedsięwzięciaWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.