Gotowy, przykładowy biznesplan: PUNKT PRZESYŁEK KURIERSKICH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PUNKT PRZESYŁEK KURIERSKICH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 53.20.Z - Pozostała działalność pocztowa i kurierska
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dobie internetu wszyscy robimy zakupy przez internet. Zamawiamy różne rzeczy do domu, kupujemy ubrania czy elektronikę. Skala zakupów internetowych robi się coraz większa. To sprawia, że zapotrzebowanie na firmy kurierskie stale wzrasta. Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojej firmy kurierskiej, warto spróbować swoich sił w tej branży.


Możesz starać się o potrzebne dofinansowanie na realizację swojej firmy kurierskiej. Aby starać się o dofinansowanie powinieneś posiadać odpowiednio przygotowane dokumenty w tym biznesplan i odpowiednie wnioski. Jeżeli myślisz, że przerasta Cię stworzenie własnego biznesplanu, możesz zwrócić się z pomocą do specjalistów. Przykładowy biznesplan przybliży Cię do realizacji swoich planów o firmie kurierskiej.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: kalkulację kosztów i szczegółową specyfikację wydatków poniesionych w ramach dofinansowania przeznaczonych na zakup towarów i usług oraz źródła ich finansowania czy plan ekonomiczny i finansowy.

Wykorzystanie przykładowego biznesplanu ułatwi nam realizację swoich planów o firmie kurierskiej. Skompletowane dokumenty w tym biznesplan i wnioski wystarczy, że uzupełnisz i zaniesiesz do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie prowadziła stacjonarny punktu przesyłek kurierskich. W ofercie firmy znajdzie się zarówno nadawanie przesyłek, jak i odbiór paczek od klientów, a także pakowanie paczek oraz sprzedaż różnego rodzaju opakowań. Uzupełnieniem oferty będzie prowadzenie punktu xero, które stanowić będzie dodatkowe źródło dochodu. Twój biznes będzie współpracować z kurierską firmą DPD.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • dane dotyczące podejmowanej działalności,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • czy pan(i) posiada rozeznanie lub ewentualne kontakty,
  • jak pan(i) zamierza reklamować swoją działalność,
  • konkurencja i klienci,
  • kalkulacja kosztów i szczegółowa specyfikacja wydatków poniesionych w ramach dofinansowania przeznaczonych na zakup towarów i usług oraz źródła ich finansowania,
  • plan ekonomiczno-finansowy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Sokołowie Podlaskim. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: