Gotowy, przykładowy biznesplan: RĘCZNA PRODUKCJA OZDÓB HANDMADE DEKORACJE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
RĘCZNA PRODUKCJA OZDÓB HANDMADE DEKORACJE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 32.99.Z - Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wypływ sklepów sieciowych, gdzie wszyscy kupujemy te same rzeczy rozwinęło zapotrzebowanie na unikatowe rzeczy, niepowtarzalne w swoim rodzaju. Ludzie zajmujący się handmade znaleźli swoją niszę, gdyż bardzo dużo osób ceni sobie niepowtarzalne dekoracje, które nie są dostępne nigdzie w sklepach. Zapotrzebowanie na tego typu usługi jest duże, gdyż cenimy sobie oryginalność unikatowość i piękno dekoracji typu handmade. Jeżeli zajmujesz się robieniem dekoracji, możesz postarać się o uzyskanie funduszy na rozwinięcie swojej branżowej firmy.


W celu uzyskania funduszy, warto postarać się o przykładowy wzór biznesplanu. Posiadanie profesjonalnego biznesplanu, zaoszczędzi wielu kłopotów przy otwieraniu własnej firmy. Wzór biznesplanu zawiera m.in.: analizę finansową przychodów i kosztów działalności, analizę SWOT czy charakterystykę dostawców.

Co zawiera nasz biznesplan

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes w tej branży, ale do końca nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Skompletowane dokumenty będziesz musiał tylko podpisać i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Zadaniem działalności gospodarczej opisanej w biznesplanie będzie przede wszystkim produkcja własnoręcznie robionych ozdób, do których zaliczyć można dekorację wnętrz, stroiki okolicznościowe, jak i świąteczne oraz nagrobne, elementy wystroju dziecięcych pokoi, a także ozdoby typu flower box. Poza tym oferta działalności zawierać będzie tworzenie stroików ze sztucznych kwiatów, ozdobnych oraz dekoracyjnych poduszek, ozdób na stół, lampionów, świeczników, wszelkich proporczyków bądź chorągiewek, obrazków tkaninowych. Dodatkowo klienci będą mieli możliwość zakupienia własnoręcznie uszytych z tkaniny ozdób oraz rozet dekoracyjnych, a także koszy na zabawki. Nabycie niepowtarzalnych produktów będzie możliwe za pomocą strony internetowej, na której będziesz umieszczać gotowe ozdoby.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu / usług,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • W jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • Czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom?
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza swot,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: