6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Ręczna Produkcja Ozdób Handmade Dekoracje

Gotowy biznesplan:
Ręczna Produkcja Ozdób Handmade Dekoracje

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK ( 26 STRON, 6 900 WYRAZÓW)
PKD główne: 32.99.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie działalności gospodarczej zajmującej się produkcją własnoręcznie wykonywanych dekoracji. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Bielsku Białej.

Co zawiera biznesplan:

RĘCZNA PRODUKCJA OZDÓB HANDMADE DEKORACJE

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ PRODUKCJĄ WŁASNORĘCZNIE WYKONYWANYCH DEKORACJI, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z produkcją gotowych wyrobów ozdobnych. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej.Dokumentacja dotyczy firmy zajmującej się produkcją gotowych wyrobów ozdobnych – dekoracji wnętrz, stroików świątecznych i okolicznościowych, stroików nagrobnych, ozdób typu flower box, elementów wystroju pokoi dziecięcych. Będą to produkty handmade. W ofercie firmy znajdzie się szeroki zakres produktów takich jak: flower boxy, stroiki świąteczne, stroiki okolicznościowe, sztuczne kwiaty, stroiki z sztucznych kwiatów, wieńce, stroiki nagrobne, stroiki i ozdoby na stół, drobne elementy dekoracyjne, poduszki ozdobne/dekoracyjne, lampiony, świeczniki, proporczyki/chorągiewki/girlandy, obrazki tkaninowe, ozdoby tkaninowe (szyte i wypychane ozdoby o różnej wielkości-motywy zwierząt, przedmiotów, roślin, marynarskie, zwierzęta wodne, aniołki, itp.), rozety dekoracyjne kosze na zabawki dwustronne. Oferowane produkty to niepowtarzalne i ręcznie wykonane akcesoria dekoracyjne. Sprzedaż będzie odbywała się poprzez stronę internetową.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- WNIOSEK ( 26 STRON, 6 900 WYRAZÓW)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- Informacje o wnioskodawcy- Działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności- Plan marketingowy- Opis produktu / usług- Główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług- Charakterystyka dostawców- Charakterystyka konkurencji- W jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?- Czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom- Proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji- Plan finansowy działalności- Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania- Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania- Analiza finansowa przychodów i kosztów działalności- Analiza swot- PodsumowanieWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.