6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SALON TATUAŻU

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SALON TATUAŻU

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Według przeprowadzonych ankiet aż 8% Polaków ma przynajmniej jeden tatuaż na ciele. Moda na korzystanie z usług salonów tatuaży pojawiła się po 2000 roku, stąd stale zwiększające się zapotrzebowanie na firmy oferujące profesjonalne wykonanie takich zleceń. Osoby dysponujące umiejętnością tatuowania i zdolnościami plastycznymi mają duże pole do popisu na rynku tatuatorskim.


Jeśli zamierzasz otworzyć własny salon tatuażu, z pomocą przykładowego biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie, jesteś w stanie skompletować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie wymarzonej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach przygotowanego biznesplanu otrzymasz kompleksową dokumentację pozwalającą na otrzymanie dofinansowania z Urzędu Pracy. Znajdziesz w niej m.in. opis sposobu promocji i reklamy, szczegółową analizę konkurencji oraz charakterystykę ekonomiczno-finansową przedsięwzięcia.

Firma opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie zajmowała się wykonywaniem tatuaży. Oferta salonu zawierać będzie nie tylko wykonywanie czarnego oraz kolorowego tatuażu, ale również piercingu. Wraz z rozwojem działalności oferta wzbogaci się o usługę związaną z usuwaniem tatuaży.

Wszystkie usługi będą świadczone przede wszystkim w salonie specjalnie przystosowanym do wykonywania tego typu zleceń. Działalność będzie miała również możliwość mobilnego świadczenia usług, co znacznie odróżnii salon od konkurencji działającej na rynku branżowym.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: