Gotowy, przykładowy biznesplan: SALON TATUAŻU

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SALON TATUAŻU

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Według przeprowadzonych ankiet aż 8% Polaków ma przynajmniej jeden tatuaż na ciele. Moda na korzystanie z usług salonów tatuaży pojawiła się po 2000 roku, stąd stale zwiększające się zapotrzebowanie na firmy oferujące profesjonalne wykonanie takich zleceń. Osoby dysponujące umiejętnością tatuowania i zdolnościami plastycznymi mają duże pole do popisu na rynku tatuatorskim.


Jeśli zamierzasz otworzyć własny salon tatuażu, z pomocą przykładowego biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie, jesteś w stanie skompletować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie wymarzonej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach przygotowanego biznesplanu otrzymasz kompleksową dokumentację pozwalającą na otrzymanie dofinansowania z Urzędu Pracy. Znajdziesz w niej m.in. opis sposobu promocji i reklamy, szczegółową analizę konkurencji oraz charakterystykę ekonomiczno-finansową przedsięwzięcia.

Firma opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie zajmowała się wykonywaniem tatuaży. Oferta salonu zawierać będzie nie tylko wykonywanie czarnego oraz kolorowego tatuażu, ale również piercingu. Wraz z rozwojem działalności oferta wzbogaci się o usługę związaną z usuwaniem tatuaży.

Wszystkie usługi będą świadczone przede wszystkim w salonie specjalnie przystosowanym do wykonywania tego typu zleceń. Działalność będzie miała również możliwość mobilnego świadczenia usług, co znacznie odróżnii salon od konkurencji działającej na rynku branżowym.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: