Gotowy, przykładowy biznesplan: SERWISU LPG

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SERWISU LPG

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Większość rodzin posiada samochody i każdy zdaje sobie sprawę, że jazda samochodem nie jest tanią sprawa. Cena benzyny ciągle rośnie w górę, dlatego kierowcy którzy pokonują bardzo dużo kilometrów w ramach oszczędności decyduje się na montaż lpg w swoich samochodach. Gaz wychodzi taniej kierowców. Bardzo wielu z nich zakłada instalację gazową, lecz na samym założeniu się nie kończy. Potrzebujemy również dobrych serwisantów zajmujących się instalacjami gazowymi w samochodach. Serwisy które zajmują się montażem i serwisem lpg są cały czas poszukiwane przez kierowców.


Jeżeli planujesz założenie własnego serwisu lpg, możesz postarać się o otrzymanie potrzebnego dofinansowania na start swojej działalności. Przykładowy biznesplan zwiększy twoje szanse w Urzędzie. Jeżeli nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasz przykładowy biznesplan spełnia wymagania dotyczące uzyskania dotacji na swoją działalność gospodarczą.

Co zawiera biznesplan

Przygotowany zestaw dokumentów zawiera takie dokumenty jak m.in.: proponowane sposoby wejścia na rynek, kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania i formularz deminimis.

Wszystkie przygotowane dokumenty zostały przygotowane ze starannością i ułatwia twoją drogę do otrzymania dofinansowania. Spełniają one wszelkie standardy wymagane w Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się serwisowaniem i montażem instalacji gazowej. Montaż samochodowych instalacji gazowych odbyasieprzy użyciu popularnych marek STAG LPG TECH KME NEVO OPTIMA. Serwis będzie się zajmował również wymianą filtrów lpg, bezpłatna diagnostyka pojazdu przed montażem i strojeniem aut w warunkach drogowych na podstawie korekcji paliwowych STFT i LTFT.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Dane Wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Opis produktu lub usługi
 • Podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • Szanse i zagrożenia, które mogą wpłynąć na powodzenie planowanego przedsięwzięcia
 • Organizacja przedsięwzięcia
 • Miejsce i źródła zaopatrzenia - analiza rynków dostawców
 • Analiza otoczenia na którym firma zamierza działać
 • Proponowane sposoby wejścia na rynek
 • Atuty firmy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: