Gotowy, przykładowy biznesplan: SERWISU LPG

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SERWISU LPG

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Większość rodzin posiada samochody i każdy zdaje sobie sprawę, że jazda samochodem nie jest tanią sprawa. Cena benzyny ciągle rośnie w górę, dlatego kierowcy którzy pokonują bardzo dużo kilometrów w ramach oszczędności decyduje się na montaż lpg w swoich samochodach. Gaz wychodzi taniej kierowców. Bardzo wielu z nich zakłada instalację gazową, lecz na samym założeniu się nie kończy. Potrzebujemy również dobrych serwisantów zajmujących się instalacjami gazowymi w samochodach. Serwisy które zajmują się montażem i serwisem lpg są cały czas poszukiwane przez kierowców.


Jeżeli planujesz założenie własnego serwisu lpg, możesz postarać się o otrzymanie potrzebnego dofinansowania na start swojej działalności. Przykładowy biznesplan zwiększy twoje szanse w Urzędzie. Jeżeli nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasz przykładowy biznesplan spełnia wymagania dotyczące uzyskania dotacji na swoją działalność gospodarczą.

Co zawiera biznesplan

Przygotowany zestaw dokumentów zawiera takie dokumenty jak m.in.: proponowane sposoby wejścia na rynek, kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania i formularz deminimis.

Wszystkie przygotowane dokumenty zostały przygotowane ze starannością i ułatwia twoją drogę do otrzymania dofinansowania. Spełniają one wszelkie standardy wymagane w Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się serwisowaniem i montażem instalacji gazowej. Montaż samochodowych instalacji gazowych odbyasieprzy użyciu popularnych marek STAG LPG TECH KME NEVO OPTIMA. Serwis będzie się zajmował również wymianą filtrów lpg, bezpłatna diagnostyka pojazdu przed montażem i strojeniem aut w warunkach drogowych na podstawie korekcji paliwowych STFT i LTFT.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Dane Wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Opis produktu lub usługi
 • Podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • Szanse i zagrożenia, które mogą wpłynąć na powodzenie planowanego przedsięwzięcia
 • Organizacja przedsięwzięcia
 • Miejsce i źródła zaopatrzenia - analiza rynków dostawców
 • Analiza otoczenia na którym firma zamierza działać
 • Proponowane sposoby wejścia na rynek
 • Atuty firmy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: