6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BLACHARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BLACHARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 45.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Ze względu na dużą ilość samochodów używanych jeżdżących po Polskich drogach, dużym zapotrzebowaniem cieszy się branża usług blacharskich. Wiele osób poszukuje profesjonalnych blacharzy, a fakt ten jest wykorzystywany przez przedsiębiorców, którzy zakładają nowe firmy.


Jeżeli zamierzasz otworzyć własną działalność gospodarczą świadczącą usługi blacharskie, przygotowany przez nas biznesplan pomoże Ci skompletować własną dokumentację aplikacyjną, na podstawie której możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan:

Z przygotowanym biznesplanem jesteś w stanie samodzielnie sporządzić własną dokumentację. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, wypełnisz go i złożysz w swoim Urzędzie Pracy. Nie musisz martwić się obszernością dokumentacji, która jest niezbędna do rozpoczęcia działalności.

Opisywana w biznesplanie firma będzie zajmowała się pracami blacharskich, a przede wszystkim remontem samochodów. Usługi będą świadczone nie tylko na terenie miasta, ale również w jego okolicach. Istnieje także możliwość wykonywania usług bezpośrednio u klienta. Wszystkie usługi skierowane są do właścicieli pojazdów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: