Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z ODZIEŻĄ DAMSKO-MĘSKĄ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ DAMSKO-MĘSKĄ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.71.Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Sprzedaż odzieży może wydawać się żmudną pracą, jednak jeżeli dysponujesz ciekawym i wyróżniającym się pomysłem na prowadzenie takiego biznesu - może się okazać, że zyskasz grono wiernych i zadowolonych klientów. Coraz więcej osób odchodzi od robienia zakupów w sieciówkach, a stawia na mniejsze sklepy, które posiadają w swojej ofercie stroje nie tylko unikalne, ale również sporządzone z materiałów dobrej jakości.


Jeżeli zamierzasz otworzyć własny sklep odzieżowy, wzór biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie, pozwoli Ci w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej, na podstawie której możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan, który oddajemy w Twoje ręce, to zestaw kompleksowo sporządzonych dokumentów pomocnych w organizacji pracy w firmie. Ich przygotowanie jest również niezbędne do pozyskania dodatkowych środków z Urzędu Pracy.

W pakiecie znajdziesz m.in. opis podjętych działań na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej, ocenę szans i zagrożeń, a także kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności wraz ze źródłami ich finansowania.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym wzorze biznesplanu będzie sprzedaż odzieży damskiej, męskiej, a także dziecięcej. Uzupełnieniem tej oferty będą różnego rodzaju dodatki do danego rodzaju garderoby. Oferta sklepu skierowana będzie do indywidualnych klientów, którzy znajdą interesujący towar zarówno dla siebie, jak i dla całej swojej rodziny. Sklep będzie się specjalizował wyłącznie w sprzedaży nowej odzieży.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej,
 • szanse i zagrożenia,
 • organizacja przedsięwzięcia,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia,
 • analiza otoczenia, w którym firma zamierza działać,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek,
 • atuty firmy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: