6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z ODZIEŻĄ DAMSKO-MĘSKĄ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ DAMSKO-MĘSKĄ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.71.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Sprzedaż odzieży może wydawać się żmudną pracą, jednak jeżeli dysponujesz ciekawym i wyróżniającym się pomysłem na prowadzenie takiego biznesu - może się okazać, że zyskasz grono wiernych i zadowolonych klientów. Coraz więcej osób odchodzi od robienia zakupów w sieciówkach, a stawia na mniejsze sklepy, które posiadają w swojej ofercie stroje nie tylko unikalne, ale również sporządzone z materiałów dobrej jakości.


Jeżeli zamierzasz otworzyć własny sklep odzieżowy, wzór biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie, pozwoli Ci w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej, na podstawie której możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan, który oddajemy w Twoje ręce, to zestaw kompleksowo sporządzonych dokumentów pomocnych w organizacji pracy w firmie. Ich przygotowanie jest również niezbędne do pozyskania dodatkowych środków z Urzędu Pracy.

W pakiecie znajdziesz m.in. opis podjętych działań na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej, ocenę szans i zagrożeń, a także kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności wraz ze źródłami ich finansowania.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym wzorze biznesplanu będzie sprzedaż odzieży damskiej, męskiej, a także dziecięcej. Uzupełnieniem tej oferty będą różnego rodzaju dodatki do danego rodzaju garderoby. Oferta sklepu skierowana będzie do indywidualnych klientów, którzy znajdą interesujący towar zarówno dla siebie, jak i dla całej swojej rodziny. Sklep będzie się specjalizował wyłącznie w sprzedaży nowej odzieży.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej,
 • szanse i zagrożenia,
 • organizacja przedsięwzięcia,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia,
 • analiza otoczenia, w którym firma zamierza działać,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek,
 • atuty firmy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: