6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP MIĘSNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP MIĘSNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.22.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Polacy od lat cenią dobrej jakości mięsa i wędliny, dlatego wielu konsumentów - zamiast korzystania z oferty hipermarketów, w których mięso jest wątpliwej jakości - decyduje się na zakup produktów w specjalistycznych delikatesach mięsnych. Coraz więcej osób poszukuje sklepów oferujących jak najmniej przetworzone wędliny, w których zostało ograniczone użycie substancji konserwujących.


Jeśli planujesz otworzyć własny sklep mięsny, biznesplan, który Ci oferujemy, pomoże w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach pakietu dokumentów, które otrzymasz w ramach gotowego biznesplanu, masz do dyspozycji kompleksowo sporządzoną dokumentację, na którą składają się m.in. stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej, szczegółowy plan działań marketingowych oraz uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych kosztów.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie sprzedaż wszelkiego rodzaju mięsa i wędlin. W ofercie sklepu znajdzie się zarówno surowe mięso wieprzowe, wołowe i drobiowe, jak również salami, kiełbasy, wędzonki oraz wędliny, a także gotowe wyroby.

Klienci będą mogli również nabyć produkty garmażeryjne oraz gorące wyroby, które uzupełnią stałą ofertę działalności. Sprzedaż będzie możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane i informacje dotyczące wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: