Gotowy, przykładowy biznesplan: SZKOŁA JĘZYKOWA / NAUKA ANGIELSKIEGO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SZKOŁA JĘZYKOWA / NAUKA ANGIELSKIEGO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 85.59.A - Nauka języków obcych,
85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Nie tylko dzieci, ale także dorośli chętnie uczą się nowych języków obcych. Dobra znajomość języka angielskiego jest obecnie wymogiem przy aplikowaniu do wielu firm. Wobec tego modne stało się uczęszczanie na kursy, które podnoszą kompetencje językowe. Jeżeli jesteś absolwentem studiów bądź doskonale mówisz po angielsku, pomyśl o otwarciu własnego biznesu.


Planujesz otworzyć własną szkołę językową? Skorzystaj z przykładowego biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Ułatwi Ci on kompletowanie dokumentacji, która jest niezbędna do uzyskania dotacji w Urzędzie Pracy.

Co zawiera biznesplan

Opisana w gotowym wzorze biznesplanu firma będzie świadczyła usługi edukacyjne z zakresu nauczania języka angielskiego. W ofercie znajdą się zarówno kursy indywidualne jak i grupowe, konwersatoria oraz kursy przygotowawcze do matury z języka angielskiego.

Będzie także możliwość organizacji kursów dla firm, specjalistycznych kursów business English oraz zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym (nauka przez zabawę). Lekcje będą odbywać się lokalu oraz u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: