6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SZKOLENIA FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SZKOLENIA FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 85.59.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Usługi kosmetyczne i fryzjerskie zyskują na popularności. Przede wszystkim pośród kobiet, które lubią zadbać o swój wygląd. Coraz więcej Panów również decyduje się na usługi kosmetyczne, dlatego rynek potrzebuje coraz więcej specjalistów w tej dziedzinie. Bardzo ważne są szkolenia w tej branży, dlatego jeżeli posiadasz odpowiednią wiedzę i wiesz jak ją przekazywać, warto założyć własną firmę. Przy realizacji twojego planu założenia firmy pomoże Ci przykładowy biznesplan. Zainwestowanie z profesjonalnie napisany biznesplan ułatwi Ci uzyskanie potrzebnej dotacji na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej. Skompletowane dokumenty będziesz musiał tylko uzupełnić odpowiednimi danymi i zanieść do odpowiedniego urzędu. Nasz biznesplan zawiera m.in.: opis przedsięwzięcia, planowane koszty i inwestycje czy strategie cenowe.

Co zawiera nasz biznesplan:

Zapotrzebowanie na profesjonalnych wizażystów oraz fryzjerów jest coraz większe. Wiele osób szkoli się w tym kierunku, aby otworzyć własne salony poszerzając tym samym rynek branżowy. Niektórzy klienci korzystający z usług takich salonów pragną nauczyć się różnych technik, które pozwolą im wykonywać czynności w zaciszu własnego domu. Właściciele większości salonów dzielą się swoimi umiejętnościami i zdobytą wiedzą prowadząc specjalne szkolenia. Jeśli chcesz prowadzić firmę zajmującą się prowadzeniem szkoleń z zakresu wizażu, fryzjerstwa, kosmetyki estetycznej oraz budowania wizerunku, ale nie wiesz jak napisać dobry biznesplan?

Możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy przy pisaniu biznesplanu, który pozwoli Ci na ominięcie wielu kłopotów, a twoje szanse na uzyskanie dofinansowania zwiększą się.

Działaność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie specjalizowała się przede wszystkim w prowadzeniu szkoleń z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki estetycznej, budowania wizerunku oraz wizażu. Poza tym Twoi klienci będą mogli skorzystać z oferty prowadzonego przez Ciebie sklepu, w którym znajdą się produkty do wykonywania zabiegów, a także wszelkie maszyny kosmetyczne takie jak maszyna do makijażu permanentnego. W ofercie znajdą się także farby, pigmenty oraz włosy naturalne importowane z Chin. Sklep internetowy będzie zajmował się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Natomiast prowadzone szkolenia będą odbywały się w wynajętych salach wykładowych bądź konferencyjnych.

Biznesplan zawiera następujące dokumenty:

 • dane wnioskodawcy,
 • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
 • opis przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności,
 • stan przygotowań do podjęcia działalności,
 • charakterystyka klienta (odbiorcy) produktu / usługi,
 • planowane zatrudnienie,
 • działania marketingowe,
 • strategia cenowa,
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
 • planowane koszty (miesięczne),
 • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki,
 • informacja o wnioskowanych parametrach finansowania,
 • usługi doradztwa i szkolenia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: