Gotowy, przykładowy biznesplan: SZKOLENIA FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SZKOLENIA FRYZJERSKIE I KOSMETYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 85.59.Z -
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Usługi kosmetyczne i fryzjerskie zyskują na popularności. Przede wszystkim pośród kobiet, które lubią zadbać o swój wygląd. Coraz więcej Panów również decyduje się na usługi kosmetyczne, dlatego rynek potrzebuje coraz więcej specjalistów w tej dziedzinie. Bardzo ważne są szkolenia w tej branży, dlatego jeżeli posiadasz odpowiednią wiedzę i wiesz jak ją przekazywać, warto założyć własną firmę. Przy realizacji twojego planu założenia firmy pomoże Ci przykładowy biznesplan. Zainwestowanie z profesjonalnie napisany biznesplan ułatwi Ci uzyskanie potrzebnej dotacji na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej. Skompletowane dokumenty będziesz musiał tylko uzupełnić odpowiednimi danymi i zanieść do odpowiedniego urzędu. Nasz biznesplan zawiera m.in.: opis przedsięwzięcia, planowane koszty i inwestycje czy strategie cenowe.

Co zawiera nasz biznesplan:

Zapotrzebowanie na profesjonalnych wizażystów oraz fryzjerów jest coraz większe. Wiele osób szkoli się w tym kierunku, aby otworzyć własne salony poszerzając tym samym rynek branżowy. Niektórzy klienci korzystający z usług takich salonów pragną nauczyć się różnych technik, które pozwolą im wykonywać czynności w zaciszu własnego domu. Właściciele większości salonów dzielą się swoimi umiejętnościami i zdobytą wiedzą prowadząc specjalne szkolenia. Jeśli chcesz prowadzić firmę zajmującą się prowadzeniem szkoleń z zakresu wizażu, fryzjerstwa, kosmetyki estetycznej oraz budowania wizerunku, ale nie wiesz jak napisać dobry biznesplan?

Możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy przy pisaniu biznesplanu, który pozwoli Ci na ominięcie wielu kłopotów, a twoje szanse na uzyskanie dofinansowania zwiększą się.

Działaność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie specjalizowała się przede wszystkim w prowadzeniu szkoleń z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki estetycznej, budowania wizerunku oraz wizażu. Poza tym Twoi klienci będą mogli skorzystać z oferty prowadzonego przez Ciebie sklepu, w którym znajdą się produkty do wykonywania zabiegów, a także wszelkie maszyny kosmetyczne takie jak maszyna do makijażu permanentnego. W ofercie znajdą się także farby, pigmenty oraz włosy naturalne importowane z Chin. Sklep internetowy będzie zajmował się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Natomiast prowadzone szkolenia będą odbywały się w wynajętych salach wykładowych bądź konferencyjnych.

Biznesplan zawiera następujące dokumenty:

 • dane wnioskodawcy,
 • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
 • opis przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności,
 • stan przygotowań do podjęcia działalności,
 • charakterystyka klienta (odbiorcy) produktu / usługi,
 • planowane zatrudnienie,
 • działania marketingowe,
 • strategia cenowa,
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
 • planowane koszty (miesięczne),
 • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki,
 • informacja o wnioskowanych parametrach finansowania,
 • usługi doradztwa i szkolenia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: