Gotowy, przykładowy biznesplan: WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 77.11.Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Nie zawsze jesteśmy w stanie zabrać ze sobą nasze samochody np. gdy jedziemy w delegacje lub chcemy przedostać się z lotniska w wybrane miejsce. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem okazują się wypożyczalnie samochodów. Przy tak rozwiniętej turystyce wypożyczalnie cieszą się dużą popularnością. Turyści wolą wypożyczyć samochód i zwiedzić miasto i okolicę na własną rękę, nie uzależniając się od komunikacji miejskiej.


Jeżeli interesuje Cię założenie swojej wypożyczalni samochodowej, możesz postarać się o dotację z Urzędu Pracy. W celu otrzymania takiej dotacji warto posiadać swój napisany biznesplan. Jeżeli takiego nie posiadasz, warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Nasz przykładowy biznesplan zagwarantuje Ci lepsze szanse w drodze po dofinansowanie na rozwinięcie swojej działalności.

Co zawiera nasz biznesplan

Zakupując biznesplan otrzymujesz skompletowane dokumenty, które wystarczy uzupełnić i zgłosić się do Urzędu Pracy. Znajdziesz tam takie dokumenty jak m.in.: charakterystykę planowanej działalności, kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności i potrzebne oświadczenia.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim zajmowała się wynajmem samochodów klientom indywidualnym. Wypożyczalnia będzie oferowała wszystkie typy samochodów od transportowych po luksusowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Dane osobowe wnioskodawcy - Charakterystyka planowanej działalności wraz z uzasadnieniem jej wyboru, wskazanie dostawców, klientów, kontrahentów
 2. Analiza finansowa - Kalkulacja kosztów związanych z .podjęciem działalności gospodarczej jakie zostaną poniesione w okresie do 2 miesięcy od dnia podjęcia działalności gospodarczej
 3. Analiza swot
  • mocne strony
  • słabe strony
  • zagrożenia
  • szanse
 4. Oświadczenia

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wieluniu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: