6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
PKD główne: 77.11.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Nie zawsze jesteśmy w stanie zabrać ze sobą nasze samochody np. gdy jedziemy w delegacje lub chcemy przedostać się z lotniska w wybrane miejsce. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem okazują się wypożyczalnie samochodów. Przy tak rozwiniętej turystyce wypożyczalnie cieszą się dużą popularnością. Turyści wolą wypożyczyć samochód i zwiedzić miasto i okolicę na własną rękę, nie uzależniając się od komunikacji miejskiej.


Jeżeli interesuje Cię założenie swojej wypożyczalni samochodowej, możesz postarać się o dotację z Urzędu Pracy. W celu otrzymania takiej dotacji warto posiadać swój napisany biznesplan. Jeżeli takiego nie posiadasz, warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Nasz przykładowy biznesplan zagwarantuje Ci lepsze szanse w drodze po dofinansowanie na rozwinięcie swojej działalności.

Co zawiera nasz biznesplan

Zakupując biznesplan otrzymujesz skompletowane dokumenty, które wystarczy uzupełnić i zgłosić się do Urzędu Pracy. Znajdziesz tam takie dokumenty jak m.in.: charakterystykę planowanej działalności, kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności i potrzebne oświadczenia.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim zajmowała się wynajmem samochodów klientom indywidualnym. Wypożyczalnia będzie oferowała wszystkie typy samochodów od transportowych po luksusowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Dane osobowe wnioskodawcy - Charakterystyka planowanej działalności wraz z uzasadnieniem jej wyboru, wskazanie dostawców, klientów, kontrahentów
 2. Analiza finansowa - Kalkulacja kosztów związanych z .podjęciem działalności gospodarczej jakie zostaną poniesione w okresie do 2 miesięcy od dnia podjęcia działalności gospodarczej
 3. Analiza swot
  • mocne strony
  • słabe strony
  • zagrożenia
  • szanse
 4. Oświadczenia

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wieluniu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: