Gotowy, przykładowy biznesplan: TRENER PERSONALNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TRENER PERSONALNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 85.51.Z - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Polacy stają się coraz bardziej otwarci na działania związane z rozwojem osobistym, jednak na tej drodze niezbędne stają się osoby, które potrafią motywować do pracy nad sobą. Takimi ludźmi są trenerzy personalni - czy to w przypadku treningów na siłowni, czy szkoleń z zakresu szybkiego uczenia się i zarządzania czasem - ich usługi są niezwykle doceniane.


Jeżeli planujesz otwarcie firmy świadczącej usługi coachingu, skorzystaj z gotowego biznesplanu, który pomoże Ci samodzielnie sporządzić dokumentację aplikacyjną niezbędną przy staraniu się o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz dokumentację, w której skład wchodzą m.in. kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej, analiza konkurencji oraz charakterystyka ekonomiczno-finansowa.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na świadczeniu usług coachingowych w formie pojedynczych lub grupowych spotkań.

Firma będzie zajmować się coachingiem w zakresie: life coaching, coaching dla par, business coaching, coaching marki osobistej, coaching prawny, coaching zespołów, coaching menedżerski, coaching ustawień systemowych w organizacji i inne.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • analiza SWOT,
 • opis produktu/usług (charakterystyka profilu działalności, specyfika, zakres),
 • planowane zatrudnienie pracowników,
 • kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej,
 • planowane przychody i koszty w skali miesięcznej, kwartalnej i rocznej,
 • potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • analiza konkurencji,
 • sezonowość,
 • plan marketingowy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Oświęcimiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: