Gotowy, przykładowy biznesplan: TRENER PERSONALNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TRENER PERSONALNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dzisiejszych czasach bardzo zaczęły być dla nas ważne zdrowie i nasza forma fizyczna. Zwracamy większa uwagę na naszą dietę ale i także do naszej aktywności fizycznej. Mamy różne powody do rozpoczęcia aktywności fizycznej. Chcemy zrzucić swoją wagę, wypracować idealną sylwetkę, przygotować się do zawodów czy podnieść swoją ogólną sprawność fizyczną. Tak jak w każdej dziedzinie lepiej jest skorzystać z pomocy specjalistów. Bez znajomości techniki różnych ćwiczeń lub aktywności fizycznych, możemy sobie łatwo zrobić krzywdę. W takich przypadkach szukamy pomocy trenerów personalnych. Ich usługi ciesza się coraz większą popularnością pośród starszych jak i młodszych osób.


Jeżeli jesteś trenerem personalnym, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na otwarcie własnego biznesu. Jeżeli nie masz pomysłu jak napisać swój biznesplan związany z działalnością trenera personalnego, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Przykładowy wzór biznesplanu ułatwi pozyskanie potrzebnego dofinansowania na rozpoczęcie swojej działalności. Każdy biznesplan został przygotowany zgodnie z wymaganiami związanymi z dofinansowaniem z Urzędu Pracy.

Co zawiera nasz biznesplan

Nasz wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak m.in.: analizę konkurencji, strategię cenową i analizę sezonowości popytu. Wykorzystując profesjonalnie napisany biznesplan zwiększasz swoje szanse na uzyskanie potrzebnego dofinansowania, a skompletowanie dokumentów jest o wiele prostsze. Oszczędzasz sobie czas i kłopoty. Wszystkie dokumenty należy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się układaniem diet i ćwiczeń fizycznych dla indywidualnych klientów. Trener personalny będzie prowadził konsultacje online przez cały tydzień i obserwował progres swoich podopiecznych na treningach.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. informacje o wnioskodawcy
 2. przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 3. opis planowanej działalności gospodarczej - cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 4. analiza rynkowa i marketingowa
  • potencjalni dostawcy
  • potencjalni klienci
  • analiza konkurencji
  • opis działań marketingowych
  • strategia cenowa
 5. analiza SWOT
 6. analiza finansowa
  • kalkulacja kosztów
  • analiza sezonowości popytu
 7. rachunek zysków i strat

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Mikołowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: