Gotowy, przykładowy biznesplan: BIURO PODRÓŻY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BIURO PODRÓŻY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 79.11.A - Działalność agentów turystycznych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Liczba podróży Polaków, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, stale wzrasta. Poszukują oni takich ofert wyjazdowych, które są nie tylko ciekawe i tanie, ale przede wszystkim bezpieczne. Właśnie takie zabezpieczenie dają amatorom turystyki biura podróży, które zajmują się kompleksową organizacją wyjazdów. Dzięki temu klient ma zapewniony transport, nocleg i wyżywienie w obcym mieście lub kraju.


Jeżeli planujesz otworzyć własne biuro podróży, gotowy biznesplan pozwoli Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o dotacje na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. analiza SWOT, kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej oraz opis planowanych przychodów i kosztów w skali miesięcznej, kwartalnej i rocznej.

Biuro podróży opisane w przykładowym biznesplanie będzie zajmowało się organizacją wycieczek krajowych i zagranicznych. Oferty będą sporządzane w oparciu o sezonowość. Będzie istniała możliwość zorganizowania przewodnika wycieczki na życzenie klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • informacje dotyczące planowanej działalności,
 • analiza SWOT,
 • opis produktu/usług (charakterystyka profilu działalności, specyfika, zakres),
 • planowane zatrudnienie pracowników,
 • kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej,
 • planowane przychody i koszty w skali miesięcznej, kwartalnej i rocznej,
 • charakterystyka dostawców, odbiorców i konkurencji,
 • sezonowość,
 • plan marketingowy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Oświęcimiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: